[S] frezarka cnc Auerbach fuw 400.

Chcesz sprzedać, kupić, zamienić - wszystko co związane jest z CNC. Zabronione jest reklamowanie sklepów, firm handlowych oraz umieszczanie oferty komercyjnej w treści posta.

Autor tematu
ghostlpa
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 1

[S] frezarka cnc Auerbach fuw 400.

Post napisał: ghostlpa » 12 sty 2019, 12:37

Na sprzedaż profesjonalny sprzęt cnc, załadunek zapewniam w cenie (w cenie paliwa wyjdzie na autolawecie bo tak ją transportowano)

Postanowiłem wystawić slicznotkę ostatecznie na sprzedaż w stanie jak stoi. Posiada uszkodzony sterownik osi X, można zaadaptować inny lub próbować naprawy. Ja miałem w planie opcje nr 1 ale życia mi nie starczy na wszystkie moje plany i muszę sprzedać (mam klasyka i 4 inne maszyny a czas leci)

-Stan tj widać, prowadnice lustro.
-Mechanika i elektronika 100 kompletna i nie dotykana partackimi patentami.
-pełna dokumentacja tech wraz ze schematami od firmy Schiele która czuwala nad maszyna w jakimś okresie jej życia, instrukcje heidenhaina, wydruk całego programu itp.
-gratis całkowicie nowa pompa chlodziwa, klucze które do niej dostałem, oprawka ISO itd.
-stół oczywiście jest

Szyby do niej posiadam ale zmatowiale, zdemontowane są w celu wycięcia nowych, dxfy mogę dorzucić gratis, koszt śmieszny a maszyna jak nowa.

CENA: 15 000
PW lub
513 519 732 (telefon: bardzo proszę tylko poważnie zainteresowanych)

Co doceny, sprzedaje po kosztach, załadunek zapewniam, cena taka a nie inna z racji tego że nie zbudujesz namiastki takiej konstrukcji za podobne pieniądze. Gotowiec w pełni profesjonalny, z ciekawym układem osi, wyposażoney w liniały, serwa, wielkie śruby kulowe, układ centralnego smarowania i hydraulike. Obrazek Obrazek Obrazek

Wróć do „Giełda CNC”