Część do obróbki. Pytanie?

W tym dziale możesz coś zlecić lub jeżeli masz wolne moce przerobowe przyjąć zlecenie. Dozwolone jest umieszczanie ogłoszeń komercyjnych.

Autor tematu
ZbiguZbigu
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 4

Część do obróbki. Pytanie?

Post napisał: ZbiguZbigu » 11 paź 2019, 21:57

Dzień dobry, mam pytanie do ekspertów od obróbki CNC stali. Interesuje mnie ile powinno kosztować wg Was wykonanie detali jak w załączeniu ze stali, którą można później zahartować. Szukam wykonawcy, potrzebuję po 6szt każdego elementu.
Załączniki
WYZWALACZ.stl
(33.48 KiB) Pobrany 89 razy
RYGIEL.stl
(41.49 KiB) Pobrany 42 razy

pozdrawiam
Zb

mm-meetmetal
Posty w temacie: 1

Re: Część do obróbki. Pytanie?

Post napisał: mm-meetmetal » 11 paź 2019, 23:27

Wyślij pliki na emaila mm.meetmetal@gmail.com

Tomek1999

Post napisał: Tomek1999 » 12 paź 2019, 12:25

Witam. Można PDF-y na adres: kulma_tom@poczta.onet.pl

Autor tematu
ZbiguZbigu

Post napisał: ZbiguZbigu » 12 paź 2019, 17:24

Te części są potrzebne do realizacji mojego innowacyjnego projektu. Więcej można przeczytać na mojej stronie: https://www.polishlocks.com
Jest to innowacyjne rozwiązanie na skalę światową. Chciałbym aby Polska myśl techniczna zaistniała na świecie i dlatego szukam Partnerów do działania w temacie. Teraz potrzebuję te dwie części do wyprodukowania pierwszych testowych 6 sztuk. Pozostałe elementy są w produkcji w kilku miejscach w Polsce i za granicą. Tolerancje 0.05mm będzie ok.
pozdrawiam
Zb

Cncmarcinn

Post napisał: Cncmarcinn » 13 paź 2019, 23:31

Dzień dobry. Proszę o rysunki na Cncmarcin@interia.pl Dziękuję Pozdrawiam.

Autor tematu
ZbiguZbigu

Post napisał: ZbiguZbigu » 14 paź 2019, 10:52

Witam, jakie rysunki są potrzebne, wymiarowanie w PDF? W przypadku tych detali możliwa jest stała współpraca. Pierwsze 6 szt. korpusów jest już gotowych to dalszych testów i uzbrajania w pozostałe elementy. Można obejrzeć na mojej stronie https://www.polishlocks.com
Teraz będą montowane części zabezpieczające dodatkowo mechanizm przed wierceniem ze stali HRC 70. Docelowo korpus będzie odlewany z formy teraz został wyfrezowany na potrzeby testów i certyfikacji. Film w języku polskim opisujący to rozwiązanie można sobie zobaczyć tutaj:
https://youtu.be/ODnAQG1f9T8 W przyszłości będzie produkowanych kilka różnych modeli. Każdy kto chciałby przystąpić do mojego projektu i zająć się produkcją danego detalu jest mile widziany. Nie każdy jest w stanie wyprodukować wszystkie elementy ale możemy razem to produkować na skalę światową. Mechanizm jest już po testach na prototypie 3D wydrukowanym na Politechnice Warszawskiej w Laboratorium Prototypowania i został wysłany do kilku ekspertów na zachodzie i w Polsce specjalizujących się w otwieraniu zamków. Opinie są bardzo dobre i można powiedzieć na tle innych zamków, które są otwierane przez nich w ciągu 20-50 sek ten mój zamek jest bardzo bezpieczny. Udało się go otworzyć po 7 dniach trzymania w imadle za pomocą różnych dołączonych wskaźników przez osobę z Nowej Zelandii, są filmy na YT na ten temat. Jednak nie uda się go otworzyć w ręku w warunkach bojowych. Jedyną metodą jest zniszczenie , przecięcie i rozwalenie zamka. Dlatego jest wg mnie jednym z najbezpieczniejszych na świecie rozwiązań. Dodatkowo może być wyposażony w centralny zamek, można dowiedzieć się o tym więcej też na mojej stronie i kanale YT. Wówczas za każdym razem trzeba wytrychem najpierw otworzyć centralny zamek aby później przetestować jeden z 10 milionów kodów co zajmuje wieczność. Dlatego każdy kto spotka taki zamek czy to w kłódce, drzwiach czy sejfie będzie wiedzieć, że tylko poprzez rozwalenie może się do niego dobrać. To jest ważne dla firm ubezpieczeniowych, że zawsze będzie ślad włamania a nie jak dzisiaj kiedy najnowsze i najlepsze zamki są bez problemu otwierane wytrychami w kilkadziesiąt sekund bez śladu. Polecam kanały Bosnianbill i LockPickingLawyer , oni otwierają wszystko co się rusza bez problemu. PS> Do otwarcia tych plików można użyć darmowego programu FreeCAD i tam wtedy są wszystkie informacje i wymiary.
Docelowo chcę aby mój wynalazek stał się popularny na świecie i był realną konkurencją do wszystkich innych rozwiązań , które jak już wspomniałem są do złamania przez fachowców.

pozdrawiam,
Zbigniew
pozdrawiam
Zb

IMPULS3
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2

Post napisał: IMPULS3 » 14 paź 2019, 12:06

ZbiguZbigu pisze:mechanizm przed wierceniem ze stali HRC 70.

Błąd czy brak wiedzy?
ZbiguZbigu pisze:Dlatego każdy kto spotka taki zamek czy to w kłódce, drzwiach czy sejfie będzie wiedzieć, że tylko poprzez rozwalenie może się do niego dobrać. To jest ważne dla firm ubezpieczeniowych, że zawsze będzie ślad włamania

Równie dobrze mogę go przeciąć szlifierką akumulatorową a póżniej zalożyć nową kłódkę taką czy inną.
Nie chcę psuć poczucia że to coś idealnego ale gdyby to był zamek w drzwiach a nie "zwykła" kłódka szyfrowa to moze miałoby to sens a taką kłódkę można zwsze zniwelować i to bez żadnych problemów. Może lepiej idz w stronę zamków drzwiowych czy sejfów ?

Autor tematu
ZbiguZbigu

Post napisał: ZbiguZbigu » 14 paź 2019, 13:27

Zgoda. Ja się nie kłócę tutaj, zawsze można zniszczyć wszystko co jest do zniszczenia :) . Drzwi i sejfy to podstawa, można o tym poczytać na mojej stronie. Kłódka to tylko przykład do prezentacji zasady działania a przy okazji być może będzie mieć rację bytu w niektórych aplikacjach. Zobaczymy. Są sygnały od ludzi, że chętnie by kupili taka kłódkę dlatego jest rozważana jako jeden z przykładów zastosowania tego mechanizmu. Poza tym łatwiej wysłać kłódkę do testów niż sejf czy drzwi :). Tak czy inaczej szukam partnerów do produkcji.
pozdrawiam
Zb

IMPULS3
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2

Post napisał: IMPULS3 » 14 paź 2019, 14:51

ZbiguZbigu pisze:Ja się nie kłócę tutaj,

ja też nie, raczej dopytuje lub dyskutuje. Tak czy siak to życzę powodzenia w tej misji, niech się rynkowo obroni to rozwiązanie. :)

Milling Technology

Post napisał: Milling Technology » 14 paź 2019, 18:53

Proszę o kontakt na mt@millingtechnology.pl

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zlecenia”