CNC w niemczech

Tu proszę umieszczać oferty paracy, mogą tu również zostawiać swoje kontakty osoby szukające pracy oczywiście związanej z CNC.

Autor tematu
MarcinKw
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 0
Rejestracja: 12 lut 2024, 15:25

CNC w niemczech

#1

Post napisał: MarcinKw » 15 mar 2024, 14:17

Województwo: Dolnośląskie
Wyślij wiadomość

Cześć,
czy macie do polecenia jakieś firmy w Niemczech, gdzie są dobre zarobki dla Operatorów CNC (frezarki głównie). Szukam od kwietnia/maja, zarobki do dogadania, lokalizacja też. Niemiecki znam tak na B1, jak miałem kiedyś sprawdzany, wiadomo, do douczenia. Narazie się rozglądam, nie wiem, czy lepiej bezpośrednio do firm, czy przez agencje? Macie jakieś dobre firmy, w których pracowaliście albo które polecają znajomi?
liuxingde21
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2024, 11:00

Re: CNC w niemczech

#2

Post napisał: liuxingde21 » 28 mar 2024, 11:49

Ja też mam podobny problem


jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 5330
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

Re: CNC w niemczech

#3

Post napisał: jasiu... » 02 kwie 2024, 18:19

Pierwsze pytanie - na ile czujesz się językowo ogarnąć procedurę rekrutacji. Wiadomo, że przez agencje, szczególnie te działające w Polsce, warunki będą gorsze. Ale tutaj płacisz często za swój brak języka, czy umiejętności złożenia bewerbungu do poszczególnych firm. Jeśli ktoś ma wystarczające CV, to moim zdaniem, mimo wszystko, warto poszukać na niemieckich portalach oferujących pracę i zabewerbować się. Oni się na mejla odezwią. Czasem można nawet rozmowę rekrutacyjną (przy ciekawym CV) zamówić online. Bardzo często jest też tak, że koszty przyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną firma zwraca (ja tak waśnie miałem).

No chyba, że ktoś nie czuje się na siłach, wówczas można próbować przez agencję, podpisać umowę na rok i w tym czasie szukać już docelowego zatrudnienia, na takich zasadach, jak tubylcy. Łatwiej bo odchodzi sporo problemów, choćby ze znalezieniem mieszkania. No i mniejsze zarobki trzeba w tym przypadku potraktować jako koszty nauki wejścia w tutejsze warunki. To się czasem może opłacić.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Praca - Ogłoszenia (Oferty)”