Laser nagle przestał świecić

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

diodas1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2788
Rejestracja: 15 sty 2006, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

#11

Post napisał: diodas1 » 06 kwie 2015, 13:25

Zaremba pisze: Ble, ble, ble.
Bełkot bez celu i sensu.
Nie pal już tego świństwa bo tracisz kontakt z rzeczywistością.
Pytałeś mnie jakiś czas temu co palę i prosiłeś o namiar na dostawcę zioła. Z wiadomych przyczyn nie pomogłem Ci w potrzebie bo liczyłem zresztą na to że sam sobie jakoś poradzisz z głodem. Na pocieszenie powiem że sprawy idą w dobrym kierunku . Na pewno zostaniesz zakwalifikowany do dostępu do towaru w celach leczniczych. Skąd taki wniosek? - Jako że należysz do moich oddanych fanów, poświęciłem Ci więcej uwagi, zajrzałem do Twoich dokonań na forum i widzę że od dawna co wypowiedź to smrodliwy bąk. Sam nie wychylasz się z koleżeńską pomocą ale zawsze jesteś gotów do krytyki. Tu złośliwość, tam kropelka jadu... a do tego znamienne "ble, ble, ble" którego chętnie używasz. Nie idź tą drogą bo będzie już tylko gorzej. Lepiej walnij chmurę lub daj sobie w żyłę. Otoczenie odetchnie, Tobie też będzie lżej.

Synonimy słowa tetryk:
antyk, brękot, burczymucha, chimeryk, chodzący kościotrup, chudziak, czarnowidz, defetysta, dziad, dziadek, dziadowina, dziadunio, dziadyga, dziadzina, dziadzisko, dziwak, fatalista, frustrat, gaduła, gawędziarz, gbur, gderacz, ględa, ględziarz, grat, grubianin, grymaśnik, grzyb, hipochondryk, jęczydusza, kapryśnik, klepak, klituś-bajduś, krytyk, krytykant, kwękacz, malkontent, mantyka, maruda, matuzal, matuzalem, męczydusza, mrukot, narzekacz, nudziarz, papla, pesymista, piernik, pleciuch, pleciuga, plociuch, próchno, pryk, ramol, rupieć, senior, sklerotyk, starowina, starowinka, staruch, staruszek, stary grzyb, starzec, suchotnik, szkielet, śledziennik, trep, truchło, trzepak, upierdliwiec, utyskiwacz, wapniak, wodolejca, wrak, wybredniś, wybrzydzacz, wyrzekacz, zgorzknialec, zgred, zrzęda, zrzędliwiec, żywy kościotrup,

Uszy do góry, idzie wiosna. Wesołych Świąt.



Tagi:

Awatar użytkownika

guardian_angel
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 309
Rejestracja: 31 gru 2010, 14:34
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#12

Post napisał: guardian_angel » 07 kwie 2015, 08:34

Bóg go chyba opuścił :)
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 300 ::.
.:: LASER CO2 TROTEC SPEEDY 100 R ::.
.:: FREZARKA INFOTEC 330G ::.
----------------------------------------------
ZAPRASZAM NA BLOGA
http://lasertrotec.blogspot.com

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”