Problem z grafiką w symulatorze obróbki


Autor tematu
Devil-May-Cry
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2014, 21:23
Lokalizacja: Sanok

Problem z grafiką w symulatorze obróbki

#1

Post napisał: Devil-May-Cry » 01 gru 2014, 21:35

Witam! Jestem nowy na tym forum, być może takie pytanie już było, jeśli tak to przepraszam - proszę podesłać linka do owego tematu.

Do rzeczy. W pracowni na "dość starych" komputerach zainstalowany jest EdgeCam Student Edition (nie pamiętam akurat wersji, tj. rocznika ale coś koło 2010). Problem polega na tym, że podczas symulacji obróbki tj. jej wizualizacji dzieją się wszelakie cuda (cały przedmiot zamienia się w dziwne, nie przypominające niczego kształty), a w rozwiązaniu tego pomaga tylko zmiana modelu bryły z cieniowania na drutową i odwrotnie. Ten problem występuje również przy zwykłym obracaniu przedmiotu w polu obróbki. Dzieje się tak na kilku komputerach, które to były "przeinstalowywane" jakiś czas temu. Na komputerze, który nigdy nie był ruszany nie ma takiego problemu. System w pracowni wszędzie taki sam - tj. Win XP Professional SP2. Wgrane wszystkie wtyczki typu net-framework, c++ itd. Wrzucam jeszcze screeny z dxdiag. Obecnie nie mam dostępu do tego komputera, ale jak ktoś poda co ew. sprawdzić to się tym zajmę najszybciej jak tylko mogę.

[center]Obrazek
Obrazek[/center]



Tagi:

Wróć do „EdgeCAM”