Przymiar do piły -modyfikacja

Linie produkcyjne, automaty, roboty nie tylko CNC. Przeróbki, modernizacje oraz konstrukcje własne.

Autor tematu
zibijw23
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2014, 00:06
Lokalizacja: z piekła

Przymiar do piły -modyfikacja

#1

Post napisał: zibijw23 » 10 lip 2014, 09:10

Witam

U mnie w firmie jest piła do cięcia z przymiarem ustawianym ręcznie, kręci się korbą w prawo lub lewo ustawiając żądany wymiar. Chciałbym zastąpić korbę silnikiem krokowym.
Gdzie szukać jakichś konkretnych rozwiązań, czyli silnik krokowy + sterownik i program do ustawiania wymiaru. Jestem laikiem w tej dziedzinie.



Tagi:


WP Kamil
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 293
Rejestracja: 11 kwie 2014, 11:25
Lokalizacja: Polska

#2

Post napisał: WP Kamil » 14 lip 2014, 09:29

Jest takie urządzenie jak pozycjoner automatyczny. Po wpisaniu w google przeglądaj pierwsze linki. Niestety jak dostałem ofertę na to cacko to okazało się delikatnie mówiąc drogo. Szukałem również poza PL, ale ku mojemu zaskoczeniu delikatnie mówiąc- szału nie ma. Bardzo chętnie poznałbym zdanie innych na ten temat ale na dzień dzisiejszy- krokowiec ze sterownikiem i zasilaczem, porządna krańcówka bazowania, PikoCNC i jakiś mały 10cali netbook. Koszta to od ok- 2000PLN i jeden dzień montażu i ustawiania. Ewentualnie jakiś MACH3 i stary laptop/PC z LPT- można uciąć koszty ale estetyka i komfort ucierpi. :D

Awatar użytkownika

k-m-r1
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1418
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: OOL lub DW
Kontakt:

#3

Post napisał: k-m-r1 » 17 lip 2014, 22:45

Możemy wykonać kilka sztuk w atrakcyjnej cenie bez mach3 lub piko.
MACH3 cncTworzenie Makr do palników magazynków THC OHC inneEKRANY dla firm producentów maszyn Budowa sprzedaż wypalarki plazma gaz obrotnice Elektrodrążarki Frezarki Tokarki Giętarki3D inne wg zlecenia 888 703 196 Tomek Komor [email protected]

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „INNE MASZYNY i URZĄDZENIA”