OKNO BOSMAŃSKIE - ZAMIENNIK OPINIE

Linie produkcyjne, automaty, roboty nie tylko CNC. Przeróbki, modernizacje oraz konstrukcje własne.

Autor tematu
jacek cnc
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2013, 09:36
Lokalizacja: Łódź

OKNO BOSMAŃSKIE - ZAMIENNIK OPINIE

#1

Post napisał: jacek cnc » 24 maja 2013, 09:58

Witam

Jaka jest wasza opinia na temat potrzeby wprowadzenia na rynek urządzenia które usuwa nalot chłodziwa z szyby drzwi operatora,dzięki czemu operator widzi co dzieje sie w maszynie
Opracowałem zamiennik Okna Bosmańskiego (spełnia te samą funkcje) o wiele tanszy ,pasuje do wszystkich maszyn tokarek frezarek itp. i zastanawiam sie nad jego opatentowaniem.

Prosze o wasze opinie.



Tagi:


dance1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3094
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:42
Lokalizacja: G-G

#2

Post napisał: dance1 » 24 maja 2013, 18:49

nie wiem jak to oko wygląda ale my zastosowaliśmy inny patent. W drzwi z pleksy (szybkie brudzenie, ciężkie czyszczenie), zamontowane szyby laminowane, od góry rurka nawiercona która zrasza wodą szybę kiedy tylko operator zapragnie, sprawdza się. Takie spryskiwacze na szyby własnej konstrukcji.

Awatar użytkownika

k-m-r1
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1418
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: OOL lub DW
Kontakt:

#3

Post napisał: k-m-r1 » 27 maja 2013, 21:46

jacek cnc, po pierwze nie jest to duże okienko
srednio potrzebne by zerknąc (niewielu producentó stosuje)

płaszcz wodny też dobry i tani co ważne

z ciekawszych rozwiązań są jeszcze kamery 2 kamery i jest obraz stereo
wienc można nawet robic pseudo pomiar materiału przy wiekszej ilosci kamer( nie brudzą sie bo są za zasłoną spreżonego powietrza

gdzieś trafiłem jeszcze na artykuł o jakiejś pascie
MACH3 cncTworzenie Makr do palników magazynków THC OHC inneEKRANY dla firm producentów maszyn Budowa sprzedaż wypalarki plazma gaz obrotnice Elektrodrążarki Frezarki Tokarki Giętarki3D inne wg zlecenia 888 703 196 Tomek Komor [email protected]

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „INNE MASZYNY i URZĄDZENIA”