Nowe mieszkanie? - koszt umowy przedwstępnej u notariusza?

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC
Awatar użytkownika

Autor tematu
adam Fx
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 5562
Rejestracja: 04 lip 2004, 16:03
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Nowe mieszkanie? - koszt umowy przedwstępnej u notariusza?

#1

Post napisał: adam Fx » 01 lip 2011, 23:49

witam
szukam mieszkania i chciałem zapytać o koszt umowy przedwstępnej u notariusza ( wiem że to forum cnc ale chyba wszyscy gdzieś mieszkamy poza tym wiele osób właśnie w mieszkaniach ma maszyny i buduje CNC :mrgreen: -na przykład ja-moja galeria)

mile widziane wszelki inne sugestie ( a może ktoś ma jakieś złe doświadczenie i przestrzeże co sprawdzić lub co zastrzec lub czego nie robić lub na czym można zaoszczędzić)

a może ktoś kupił mieszkanie spółdzielcze w spółdzielni która ma nie uregulowanie grunty?ja mam właśnie taką sytuacje ... i zastanawiam się czy jak spółdzielnie ureguluje te grunty nie doliczy lokatorom np. za wykup tych gruntów np. 20 000 (wtedy mieszkanie nie będzie kosztować przykładowo 170 000 tylko wyniesie 190 000 ale to już będzie po fakcie i sprzedającego nie będzie interesowało) a może jednak zwyczajnie spółdzielni ten grunt przysługuje i sąd na mocy przepisów prawa orzeknie że jest jej np. w skutek zasiedzenia no sam nie wiem - za wszelkie rady będę bardzo wdzięczny


sorki za wszystkie błędy ... (dyslektyk) :?
Zobacz moje filmy http://www.youtube.com/user/pokachontass/videos

Tagi:

Wróć do „Na luzie”