rover a 3.30 POMOCY

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
marcin100
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2014, 21:46
Lokalizacja: colchester

rover a 3.30 POMOCY

#1

Post napisał: marcin100 » 03 lip 2014, 22:25

Witam potrzebuje czlowieka ktory ma pojecie o ustawieniu rover a 3.30. Problem jest takiego typu, maszyna jest podlaczona ale nie moge dodac glowic do magazynku bo wyskakuje ze magazynek jest pelny tak naprawde dopiero ja ustawiamy,maszyna zostala kupiona 3 lata temu i nikt nie ma odwagi jej ruszyc. Potrzebuje czlowieka co mi pomoze przez skype poniewaz jestem w uk oczywiscie nie za darmo(kasa na konto wysylam) Pozdrawiam i czekam na odp.

[email protected]



Tagi:


Wittappona
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2014, 09:07
Lokalizacja: Kraków

Re: rover a 3.30 POMOCY

#2

Post napisał: Wittappona » 25 lip 2014, 08:55

marcin100 pisze:Witam potrzebuje czlowieka ktory ma pojecie o ustawieniu rover a 3.30. Problem jest takiego typu, maszyna jest podlaczona ale nie moge dodac glowic do magazynku bo wyskakuje ze magazynek jest pelny tak naprawde dopiero ja ustawiamy, automatyka przemysłowa warszawa - libra-mill, maszyna zostala kupiona 3 lata temu i nikt nie ma odwagi jej ruszyc. Potrzebuje czlowieka co mi pomoze przez skype poniewaz jestem w uk oczywiscie nie za darmo(kasa na konto wysylam) Pozdrawiam i czekam na odp.

[email protected]
Witam. Czy problem nadal występuję? Jeżeli tak, to myślę,że jestem w stanie Panu pomóc.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”