Oznakowanie Stali - źródła - Prośba o Pomoc

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
sliwa_333
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2012, 21:54
Lokalizacja: Glutolandia

Oznakowanie Stali - źródła - Prośba o Pomoc

#1

Post napisał: sliwa_333 » 19 paź 2012, 22:06

Witam,
Jeśli źle umieściłam temat, bardzo proszę o przerzucenie.
Potrzebuję pomocy w odnalezieniu źródeł mówiących o aktualnych i dawnych oznakowaniach stali. Muszę stworzyć prezentację na ten temat i potrzebuję jak największej liczby źródeł. Uprzedzając odpowiedzi--> w googlach znalazłam prezentacje gotowe na ten temat, ale w odnalezionych prezentacjach i materiałach w googlach nie ma informacji na temat źródeł tych wiadomości. Chodzi mi po prostu o konkretne pozycje\lektury którymi mogłabym się posłużyć. Jest to moja ostatnia deska ratunku, po godzinach przesiadywań w bibliotece narodowej i poszukiwaniach jakichkolwiek informacji na ten temat nie pozostaje mi już nic innego jak prośba o waszą pomoc.. Bardzo proszę o wyrozumiałość:)


GALL...

Tagi:


yacht
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 374
Rejestracja: 18 kwie 2012, 07:50

Re: Oznakowanie Stali - źródła - Prośba o Pomoc

#2

Post napisał: yacht » 19 paź 2012, 22:51

sliwa_333 pisze:Potrzebuję pomocy w odnalezieniu źródeł mówiących o aktualnych i dawnych oznakowaniach stali.
No wiesz.... w Glutolandii Google nie działają? :mrgreen:


wladca-swiata
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 349
Rejestracja: 08 lut 2007, 15:07
Lokalizacja: Łódź

#3

Post napisał: wladca-swiata » 20 paź 2012, 08:57

Spróbuj na Gluugle


Autor tematu
sliwa_333
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2012, 21:54
Lokalizacja: Glutolandia

#4

Post napisał: sliwa_333 » 21 paź 2012, 23:46

o jaaa... czytajcie dokładnie--> tak jak napisałam nie znalazłam nic w googlach, gdybym znalazła jakąkolwiek bibliografię to bym nie prosiła o pomoc na owym forum.... Potrzebuję sprawdzonych książek... Podkreślam Książek...
GALL...


Majster70
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1255
Rejestracja: 08 cze 2010, 23:37
Lokalizacja: Piastów

#5

Post napisał: Majster70 » 22 paź 2012, 10:38

Biblioteka Narodowa to chyba nie ten kierunek, jeżeli koniecznie chcesz szukać u źródeł to szukaj raczej norm technicznych, konkretnie hutniczych. Dla mnie to przerost formy nad treścią. Zdaje się, że jesteś z W-wy, dawniej była w W-wie księgarnia przy ul. Siennej na Ochocie z normami. Jaki lubisz biblioteki to spróbuj np w wydziałach mechanicznych PW przy ul. Narbutta, dawniej była w starej technologi.
Jednak nie rozumiem twojego przywiązania do papieru, biegania po mieście i dodatkowej roboty, może wszystko w celu zachowania linii :wink:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”