Jaki jest koszt cięcia na drutówce?

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

nozaki
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 15
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:11
Lokalizacja: Radom

#11

Post napisał: nozaki » 23 cze 2010, 22:14

Zaraz, zaraz :) Za taką fasolkę (150x30) ktoś chce wziąć 600zł? :) Hmm... Czy to nie za dużo troszkę? Tak na mój gust przynajmniej. Pracuję na drutówce od niedawna. Na mojej maszynce pewnie zajęloby mi to około 6h w sumie dla obydwóch elementów (wydajność jest niewielka), ale 600zł raczej bym nie wziął.

Jak ktoś chce poznać cenę to niech poda mi dokładne wymiary i co to ma być - dowiem się ile by to kosztowało chociażby w celach czysto informacyjnych :)



Tagi:


ali23
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 1
Posty: 70
Rejestracja: 20 cze 2010, 14:35
Lokalizacja: racibórz

#12

Post napisał: ali23 » 25 cze 2010, 22:50

skoczek zapodaj rysunek na pw, możliwe że za około 1kzł zrobię Ci cały wykrojnik :)


Autor tematu
skoczek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 6
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lis 2006, 22:04
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków

#13

Post napisał: skoczek » 26 cze 2010, 00:58

Witam serdecznie.
Na razie dziękuję Panowie za chęć pomocy. Chwilowo musiałem się skupić na innej ważnej robocie więc wykrojnik poszedł na bok. Za niedługo wrócę do tematu więc pewnie coś tu jeszcze napiszę.
Co do zlecania robienia kompletnego wykrojnika to na razie się wstrzymuję z takim rozwiązaniem - detal jest prosty a ja nie robiłem nigdy takiego narzędzia więc chcę się tego w końcu nauczyć. Jeżeli mi się to nie uda to zlecę jakiejś osobie wykonanie go.
Pozdrawiam serdecznie, skoczek.
Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród. - Hipolit Cegielski

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”