jak zrobić coś takiego?

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC
Awatar użytkownika

tomolc
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 708
Rejestracja: 17 paź 2009, 13:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

#21

Post napisał: tomolc » 14 cze 2011, 21:43

http://www.spoiwo.com.pl/index.php?akcja=firma
http://www.spoiwo.com.pl/index.php?akcja=oferta
Pisz do nich Modar używam robią w każdej twardości od 20-90 shora
Ja tuleje aluminiowe i formy robię sam i im dostarczam w Twoim przypadku dwa dekle dolny i górny z wytoczonymi zamkami osiującymi oraz dwa pierścienie wewnętrzny i zewnętrzny
wysyłasz i odbierasz gotowe myślę ze za taki detal to 40-50 zł za szt robią nawet 1 szt :wink:



Tagi:


upadły_mnich
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1547
Rejestracja: 09 gru 2005, 11:52
Lokalizacja: Lublin

#22

Post napisał: upadły_mnich » 14 cze 2011, 21:54

Piszesz, że masz formę (czyżby matrycę?) - czyli chodzi tylko o dobór mieszanki gumy??? W czym problem? Czyżby tylko w znalezieniu firmy co to zrobi?
Jesli taką matrycę trzeba stworzyć to jak Jacek-1210 napisał 5000PLN w górę. I to netto. Czy zrobisz 2 sztuki czy 10 to juz nie ma znaczenia na cenę matrycy.
Jak poważnie jestes zainteresowany to daj znać na PW a podam namiary ale licz się z kosztami i czasem.
sprawność wg kobiety: stosunek wielkości wyjętej do wielkości włożonej


ikozak82
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2010, 19:16
Lokalizacja: radom

#23

Post napisał: ikozak82 » 01 lip 2011, 20:05

Sprawdź na stronie firmy FCPK Bytów.
Oprócz kilku tysięcy różnistych sprężyn stalowych oferują kilkadziesiąt (jeśli nie kilkaset) poliuretanowych sprężyn naciskowych. To po prostu tuleje o różnych gabarytach i twardościach.
Mają kilku lub kilkunastu przedstawicieli w Polsce. Mnie akurat zaopatrywała firma DARFORM z Wa-wy. Wysłali szybko i dokładnie to co zamawiałem. Gdzieś jeszcze kilka takich tulej z poliuretanu mi się poniewiera, ale miały średnicę zewnętrzną 12mm więc chyba dla Ciebie byłyby za małe...

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”