Powierzchnia po obróbce.

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

piotrfire
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 344
Rejestracja: 01 lis 2012, 14:20
Lokalizacja: prawie wrocław

#11

Post napisał: piotrfire » 11 kwie 2014, 23:09

Roman od dwóch lat jestem na tym forum i jestem pełen podziwu dla Twoich postów. Potrafisz wyjasnić wszystko obrazowo co podwaja treść, chapeau bas zastanawia mnie tylko jedno , masz taką wiedzę w głowie czy perfekcyjnie opanowaleś google , "zobrazuj to" :)



Tagi:

Awatar użytkownika

RomanJ4
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 11623
Rejestracja: 17 mar 2009, 08:55
Lokalizacja: Skępe

#12

Post napisał: RomanJ4 » 11 kwie 2014, 23:48

Zapewne nieraz słyszałeś kolego taką starą maksymę: "Jeden obraz zastępuje 1000 słów" ?
I ja staram się postępować wg niej, bo to najlepsza metoda na wytłumaczenie komuś czegoś, a i sam się także czegoś nowego uczę. Oczywiście nie wszystko można pokazać, nie zawsze można znaleźć pasujące do tematu obrazy czy materiały, albo nie wiadomo pod jakim hasłem ich szukać. Ale staram się jak mogę. Jak nie ma w polskich, to szukam w anglojęzycznych, a jak i tam nie ma, to "u ruskich". A można tam naprawdę dużo świetnie opracowanego materiału znaleźć. Ot, i cała tajemnica.
Internet to niewyobrażalnie wielki zbiór informacji wszelakich, i można w nim niejedno znaleźć. O ile się szuka, i wie czego szukać.
pozdrawiam,
Roman


kamar
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 16275
Rejestracja: 18 wrz 2010, 06:17
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

#13

Post napisał: kamar » 12 kwie 2014, 06:38

RomanJ4 pisze: O ile się szuka,
Złośliwiec by napisał - po co szukać, rzuci sie hasło i kol. RomanJ4 podrzuci :) :)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”