CNC Busellato super junior 120 - oprogramowanie

Rozmowy dotyczące oprogramowania sterującego maszynami CNC i sterowników CNC obrabiarek numerycznych
Awatar użytkownika

Autor tematu
tomson84
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2014, 17:12
Lokalizacja: Szamotuły

CNC Busellato super junior 120 - oprogramowanie

#1

Post napisał: tomson84 » 05 lut 2014, 16:10

Witam

Poszukuję oprogramowania do mojej maszyny Busellato Super Junior H120. Kupiłem centrum z uszkodzonym komputerem. Ma niesprawny dysk. Niestety nie mam możliwości odzyskania danych. Maszyna oryginalnie pracowała na dość starym windowsie 3.11 a do jej obsługi potrzebuję programów Winner 90 oraz PTP1000. Sprzętowo już sobie poradziłem z tematem ale niestety nie mogę nic zrobić w kwestii oprogramowania.
Mam więc pytanie do Was, czy istnieje możliwość udostępnienia przez forumowiczów takiego softu, lub czy jest fizyczna możliwość zastąpienia oryginalnego oprogramowania innym, współpracującym z moim centrum?

Pozdrawiam



Tagi:


maarianek
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2008, 21:23
Lokalizacja: Lublin

Re: CNC Busellato super junior 120 - oprogramowanie

#2

Post napisał: maarianek » 14 lut 2014, 13:04

Witaj.
Na Busellato które ja obsługuje jest wgrany Genesis Evolution i NC Hops. Do obydwu posiadamy klucz bez ktorego nie ruszy (w postaci pendrive). Cieżka sprawa

Awatar użytkownika

Autor tematu
tomson84
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2014, 17:12
Lokalizacja: Szamotuły

#3

Post napisał: tomson84 » 14 lut 2014, 17:38

dzięki za info, orientowałem się ile kosztowało by przerobienie maszyny na sterowanie z poziomu windowsa 7 lub chociażby xp. Pewien serwis zaoferował stosowne zmiany za mniej więcej 40 tys. złotych. Dla mnie stanowczo za dużo.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne Dyskusje na Temat Systemów Sterowania CNC”