Szukam Studiów Podyplomwych w zakresie CNC

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
MuchaBass
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2008, 19:04
Lokalizacja: Koszalin

Szukam Studiów Podyplomwych w zakresie CNC

#1

Post napisał: MuchaBass » 03 mar 2008, 22:32

Witam kolegów. Ponieważ właśnie mam się stać operatorem tokarki CNC, chciałbym się dowiedzieć na jej temat jak najwięcej. Będę wysłany na szkolenie, ale uważam że to mi nie wystarczy. Chciałbym się również nauczyć programowania w różnych językach ( w szczególności FANUC). Interesuje mnie też projektowanie, generalnie chciałbym podnieść swoje kwalifikacje. Dlatego szukam Uczelni, Politechniki lub innego instytutu w którym mógłbym podjąć naukę. Na 5letnie studia nie mam czasu a kurs 40 godzinne to za mało. Jeśli ktoś się orientuje w tym temacie lepiej niż ja, bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję



Tagi:

Awatar użytkownika

DZIKUS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1243
Rejestracja: 10 kwie 2005, 14:18
Lokalizacja: STALOWA WOLA W-WA
Kontakt:

#2

Post napisał: DZIKUS » 04 mar 2008, 00:26

politechnika warszawska pasuje? akurat skonczylem mechanike i budowe maszyn na specjalizacji w instytucie, ktory prowadzi te studia. z tego co sie orientuje, to osoby wymienione na stronie jako odpowiedzialne za te studia sa raczej teoretykami (jesli chodzi o sama tematyke CNC, a nie o reszte programu nauczania), ale moge sie dowiedziec, czy ktores z zajec beda prowadzic goscie majacy duza wiedze praktyczna

http://www.cim.pw.edu.pl/studium/indexff.html
-mamo, czy jestem Twoją małą księżniczką?
-nie, nie jesteś synu


Autor tematu
MuchaBass
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2008, 19:04
Lokalizacja: Koszalin

#3

Post napisał: MuchaBass » 06 mar 2008, 23:17

Wielkie dzięki DZIKUSie :) Dzwoniłem do nich. Niestety już się nie załapię na nabór tegoroczny. Jednakowoż gdyby ktoś miał informacje na temat prowadzonych podobnych studiów podyplomowych bliżej Koszalina (tj Szczecin, Bydgoszcz, Poznań) Sam też szukam cały czas, ale może coś mi umknęło.
Dzięki za pomoc.
Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić...


roben23
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2011, 13:30
Lokalizacja: pl

#4

Post napisał: roben23 » 02 lis 2013, 23:22

Witam,
chciałem odświeżyć trochę ten temat, gdyż w 2008 dopiero zaczynałem studia. teraz już jako absolwent studiów magisterskich ( programowanie i automatyzacja obróbki) mając 3 letnie doświadczenie jako programista CNC chciałem jeszcze poszerzyć wiedzę.

Pytanie dla osób, które uczestniczą lub uczestniczyli w poprzednich latach w studiach podyplomowych na Politechnice Warszawskiej: czy jest sens zapisywać się w przyszłym roku na nie? czy mając doswiadczenie (2/3 lata) mogę się czegoś nauczyć? czy warto wydać 8 tys plus dojazd i poswięcić weekendy na tego typu edukację?

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”