Siły szlifowania

Tu możemy porozmawiać na temat podstaw budowy amatorskich maszyn CNC

Autor tematu
matmin.prc@gmai
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2016, 13:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Siły szlifowania

#1

Post napisał: matmin.prc@gmai » 29 maja 2016, 13:12

Witam,

moi Drodzy jestem w kropce - poszukuję literatury do pracy inżynierskiej o zagadnieniu jak wyżej w temacie i niestety nic konkretnego jeszcze nie zdążyło mi przejść przez ręce. Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć jakąś ciekawą pozycję z której mógłbym skorzystać?

Z góry dziękuję!



Tagi:


CFA
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1679
Rejestracja: 28 wrz 2009, 11:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siły szlifowania

#2

Post napisał: CFA » 29 maja 2016, 16:18

matmin.prc@gmai pisze:moi Drodzy jestem w kropce - poszukuję literatury do pracy inżynierskiej o zagadnieniu jak wyżej w temacie i niestety nic konkretnego jeszcze nie zdążyło mi przejść przez ręce. Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć jakąś ciekawą pozycję z której mógłbym skorzystać?
Zapewniam Cię, że w każdym- byle jakim - poradniku obróbki skrawaniem jest to opisane.
Zajrzyj do czytelni uczelnianej i wyszukaj sobie cokolwiek na ten temat. Jak już będziesz znał więcej pojęć z tego tematu, to możesz poszukać konkretnych zagadnień w materiałach branżowych producentów (maszyn i narzędzi). Sporo jest też materiałach reklamowych typu artykuły w przewodnikach targowych i w czasopismach branżowych. Trochę dziwne, że zabierasz się za temat i nie wiesz nic konkretnego

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CNC podstawy”