HH530 pomoc w pomiarze narzedzia

Dyskusje na temat systemu Heidenhaina

colltom
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 4
Posty: 82
Rejestracja: 25 kwie 2007, 11:10
Lokalizacja: Żory

#11

Post napisał: colltom » 16 lut 2015, 09:14

Na takiego samego ,albo gorszego ,no i oczywiście zarobki się nie liczą .Wolę mierzyć narzędzia "domowymi sposobami " niż zarabiać 1600 brutto.A kolega jak sobie nie potrafi poradzić bez odpowiedniego sprzętu ,to niech sobie pracuje gdzie chce.



Tagi:


mheli
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 211
Rejestracja: 09 gru 2006, 01:12
Lokalizacja: Częstochowa

#12

Post napisał: mheli » 16 lut 2015, 09:45

Zawsze można lepszego pracodawcę znaleść, wiem że to niełatwe ale jak się szuka to się znajdzie ... ;) A jeśli chodzi o umiejętności to zaczynałem od papierków, płytek itp. więc i tak sobie potrafię radzić, ale to było lata świetlne do tyłu jeszcze na manualnych maszynach. Dzisiaj technika poszła do przodu, a i z dnia na dzień takie nowinki techniczne jak czujniki wys. narzędzia, czy nawet sondy pomiarowe tanieją ...


colltom
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 4
Posty: 82
Rejestracja: 25 kwie 2007, 11:10
Lokalizacja: Żory

#13

Post napisał: colltom » 16 lut 2015, 09:57

mheli pisze:Zawsze można lepszego pracodawcę znaleść, wiem że to niełatwe ale jak się szuka to się znajdzie ... ;) A jeśli chodzi o umiejętności to zaczynałem od papierków, płytek itp. więc i tak sobie potrafię radzić, ale to było lata świetlne do tyłu jeszcze na manualnych maszynach. Dzisiaj technika poszła do przodu, a i z dnia na dzień takie nowinki techniczne jak czujniki wys. narzędzia, czy nawet sondy pomiarowe tanieją ...

Masz rację w tym co piszesz ,ale widzę że nie bardzo rozumiesz że zależy to od pracodawcy ,a nie od pracownika.
Nikt nie będzie rezygnował z przyzwoitych (w miarę ) zarobków ,bo pracodawca to laik i sknera.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Heidenhain”