Oznaczenia frezarek AVIA

Planujesz zakup sprzętu do warsztatu, masz problem z maszyną tu możesz o tym porozmawiać - nie tylko maszyny CNC

Autor tematu
Trebor.
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 7
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:08
Lokalizacja: Małopolskie

Oznaczenia frezarek AVIA

#1

Post napisał: Trebor. » 14 lut 2011, 00:28

Witam,

Chciałbym kupić kolejną maszynę do warsztatu, i rozważam zakup frezarki firmy AVIA (słyszałem od wielu osób że to solidne maszyny). Od jakiegoś czasu rozglądam się po internecie i widzę ogrom różnych typów maszyn tego producenta (FNC, FNF, FNK itp...) Próbowałem znaleźć gdzieś opisy tych oznaczeń ale bezskutecznie. Domyślam się że każdy z tych symboli oznacza konkretne parametry/właściwości czy też przeznaczenie maszyny. Znajomość ich pomogłaby mi w podjęciu decyzji jaka maszyna będzie dla mnie odpowiednia.
Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu typów frezarek Avia. Interesują mnie również wasze opinie i doświadczenia z frezarkami narzędziowymi oraz CNC tej firmy.

Pozdrawiam



Tagi:


STELMI
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 551
Rejestracja: 23 mar 2008, 11:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Post napisał: STELMI » 14 lut 2011, 12:54

Trebor. pisze:Interesują mnie również wasze opinie i doświadczenia z frezarkami narzędziowymi oraz CNC tej firmy.
AVIA VMC 650 z HH TNCi530 - nie mogę złego słowa powiedzieć, użytkuję od 4 lat (była kupiona jako nowa) i sprawdza się świetnie i jest praktycznie bezawaryjna

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „WARSZTAT”