Zagraniczny nr telefonu w Polsce

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
dasza77
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1116
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:34
Lokalizacja: Ełk

Zagraniczny nr telefonu w Polsce

#1

Post napisał: dasza77 » 28 sie 2016, 16:28

Chciałbym zainstalować w swojej firmie włoski telefon stacjonarny lub mobilny , tak aby klienci z Włoch bez stresu (że to zagranica) mogli zadzwonić. Również z możliwością oddzwonienia z tego numeru do Italii.
Gdyby była możliwość przekierowania przychodzących rozmów z Italii na inny, polski nr tel. komórkowego.
Może ktoś z Was miał ten problem w swojej firmie i może mi polecić rozwiązanie, firmę Voip ...?



Tagi:


barola
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 395
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:34
Lokalizacja: monaghan

#2

Post napisał: barola » 28 sie 2016, 19:03

może nr. komórkowy z Włoch ,uruchomić roaming i wystarczy opłacić abonament we Włoszech. Tak myślę


ezbig
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2103
Rejestracja: 07 lip 2006, 00:31
Lokalizacja: mazowieckie

#3

Post napisał: ezbig » 28 sie 2016, 21:17

dasza77 pisze:Może ktoś z Was miał ten problem w swojej firmie i może mi polecić rozwiązanie, firmę Voip ...?
Rozwiązanie VoIP będzie najtańsze. Są polskie firmy, które udostępniają numer telefonu z dowolnego kraju. (pierwsze z google http://halopolska.pl/kup-numer)

Osobiście korzystałem z takiego polskiego numeru stacjonarnego kilka lat temu i działało bez problemów jak zwykły telefon (miałem nawet aparat ze słuchawką). Mogłem nawet za granicą odbierać telefony z polski bez dodatkowych kosztów (dla mnie i dzwoniących). Do tej pory został mi z tego jeszcze fax. Jak się skończą środki, to pewnie zrezygnuje, bo ostatni fax dostałem 2 lata temu.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”