Kurs CNC - kilka pytań

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
fkiepski
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2014, 14:23
Lokalizacja: Lidzbark

Kurs CNC - kilka pytań

#1

Post napisał: fkiepski » 17 kwie 2014, 14:46

Witam, zanim przejdę do pytań chciałbym was wszystkich przywitać jako iż to mój pierwszy post na tym forum.

Kilka słów o mnie

Jestem z zawodu inż Informatyki studia skończyłem 2 lata temu. Łącznie w zawodzie informatyka pracuję już 7 lat, na potrzeby tytułu i podniesienie kwalifikacji w firmie w której obecnie pracuje skończyłem te studia niestacjonarnie. Sytuacja jaka oferuje polska informatykom i region mojego zamieszkania (warmińsko mazurskie) zmusza mnie do podjęcia innej pracy (wiadomo, że chodzi o kasę ;) ). Chciałbym podjąć jakiś kurs na programistę CNC, lecz z palety kursów i miejsca mojego zamieszkania nie jestem w stanie wybrać niczego odpowiedniego. Ponieważ w mojej okolicy takich kursów brak a średnio uśmiecha mi się rozpoczynanie kursu oddalonego od mojej miejscowości o 400 km.
Zacząłem już czytać książki które podawaliście w tym dziale : https://www.cnc.info.pl/topics86/cnc-na ... 13c4afabe3 , jak to bywa lektury techniczne ciężko wchodzą ale jakoś brnę do przodu. Moja desperacja i zaangażowanie w temat osiągnęła szczyt, mianowicie zacząłem dzwonić i szukać firm w których będę pracować za darmo aby obyć się z tematem programowania/operatora CNC.

Chciałbym abyście polecili mi jakieś kursy bądź firmy z mojej okolicy które mógłby by pomóc mi w dalszym kształceniu się w tej tematyce.



Tagi:

Wróć do „Na luzie”