eduCAD 2.7 a Bmp2Cnc + SimplyCam

eduCAD

Autor tematu
dupny28
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2007, 14:25
Lokalizacja: versmold

eduCAD 2.7 a Bmp2Cnc + SimplyCam

#1

Post napisał: dupny28 » 05 lis 2009, 11:58

A wiec ,nie bardzo sie znam na grafice vektorowej wiec pytanie kieruje do was moi mili,który programik sie opłaca kupic,moze wyjasnie co chce uzyskac,od czasu do czasu ktos mnie prosi o wygrawerowanie tego czy tamtego i wtedy napotykam na problem bo nie wiem jak normalne foto,albo poprostu cokolwiek sciagnietego z neta przekształcic w DXF a potem na iso,i tu pytanko do was czy moze mi ktos doradzic jak rozwiazac ten problemik,w necie troche poszperałem i nic darmowego nie znalazlem!!!!
help ludziska:):)

[ Dodano: 2009-11-05, 12:52 ]
Zapomniałem dopisac ,ze robie takie zeczy ale programy robi mi znajomy ,jeden z efektow mozna zobaczyc u mnie w galeri!!on to obrabia w corelu a potem w Endcamie w robocie ,ja niestety nie mam takiej mozliwosci i niemam pojecia jak to sie robi w corelu wiec dlatego sie pytam ktory programik mam wybrac ,mam taki programik plasma777 ale on nie daje rady ze wszystkimi DXF ami z neta!!!


damiano

Tagi:


GumiRobot
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 685
Rejestracja: 21 mar 2005, 18:51
Lokalizacja: Trójmiasto

#2

Post napisał: GumiRobot » 05 lis 2009, 19:17



Autor tematu
dupny28
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2007, 14:25
Lokalizacja: versmold

#3

Post napisał: dupny28 » 06 lis 2009, 12:59

przegoglowałem 2 miesiace w poszukiwaniu programu wiec niebardzo wiem po co dales tego linka,wiem ze nie bardzo jest w czym wybierac w necie,tak czy siak dzieki za odpowiec!!!!problem w tym ze chyba i tak nie wszyscy zakumali o co chodzi,a wiec od nowa,programik simplycam potrafi przevektorowac i program napisac z vectorow do grawerowania i chyba o to mi chodzi najbardzie ,bo jakies 3d albo 2,5D to nie mam takiej potrzeby,bo i tak z takim badziewiem nie ma co robic!!!Moje pytanie brzmi,eduCAD 2.7 albo Bmp2Cnc + SimplyCam ktory zestaw byscie wybrali albo macie moze jakas jeszcze inna propozycie.
damiano


wikingc1
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 1
Posty: 44
Rejestracja: 09 lip 2007, 12:48
Lokalizacja: Suchedniów

#4

Post napisał: wikingc1 » 07 lis 2009, 19:40

Witam.
Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi z tymi programami ale ogólne założenie może spełnić każdy program Cad darmowy np. A9cad jest nawet fajny rysujesz to co chcesz lub wklejasz zdjęcie i przerysowujesz ręcznie ( jest dość intuicyjny podobny do AutoCada, zapisujesz w DXF i do programu Ace (też darmowy), on konwertuje do G-codu i do programu sterującego maszynką np. turbocnc ja używam i się sprawdza ( bez wodotrysków, pod dos-em ale darmowy i jak dla mnie działa dobrze).
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „eduCAD”