WYmiana modułu noża oscylacyjnego Ploter BPF 1520

Plotery tnące

Autor tematu
jack_omax
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2007, 08:13
Lokalizacja: Lubelskie

WYmiana modułu noża oscylacyjnego Ploter BPF 1520

#1

Post napisał: jack_omax » 14 gru 2010, 13:09

Witam

Posiadamy ploter BPF 1520, jako że w zamontowany nóż nie spełnia naszych oczekiwań ( za mała częstotliwość ) chciałbym zapytać jaki moża by zamontować mocniejszy moduł.

Poniżej zdjęcie tego co mamy

Obrazek

Pozdrawiam



Tagi:


www.kimla.pl
Posty w temacie: 3

#2

Post napisał: www.kimla.pl » 14 gru 2010, 22:04

Można zastosować głowicę pneumatyczną o znacznie większej częstotliwości.
Proszę zadzwonić do nas i wytłumaczyć jaki materiał chce Pan ciąć i o jakiej grubości.
Przedstawiona głowica jest przeznaczona do twardych materiałów. Jeśli ma być wycinana np. gąbka lub inne materiały spienione można pomyśleć o innej głowicy.


Autor tematu
jack_omax
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2007, 08:13
Lokalizacja: Lubelskie

#3

Post napisał: jack_omax » 15 gru 2010, 07:38

Witam

Tniemy płyty na uszczelki, nie interesuje mnie cięcie samych pianek. Moim celem jest poprawienie jakości wycinanych detali nie rezygnujac z szybkosci ciecia. Prosze o wskazanie potrzebnego noza w watku tej dyskusji. Telefonicznie niestety ciezko jest uzyskac konkretne i wiazace informacje :(

Pozdrawiam


www.kimla.pl
Posty w temacie: 3

#4

Post napisał: www.kimla.pl » 15 gru 2010, 10:36

Ma Pan głowicę taką jak nasz dobry klient -firma Plastcar, która właśnie wycina uszczelki.
Z tego co mi wiadomo firma Plastcar jest bardzo zadowolona z tej głowicy.
Może poniższy film pomoże w oszacowaniu możliwości tej głowicy.

http://www.plastcar.com.pl/uslugi.html

Proszę przysłać swój numer telefonu i nazwę firmy na [email protected], skontaktujemy się z Szanownym Panem. Wszystkie dodatkowe pytania proszę również kierować na ten adres.


Autor tematu
jack_omax
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2007, 08:13
Lokalizacja: Lubelskie

#5

Post napisał: jack_omax » 15 gru 2010, 10:53

Na załączonym filmiku w pewnym momencie widac dokladnie krawedz ciecia ktora wyglada dokladnie jak u nas. Do jakosci takiej mamy wlasnie zastrzezenia dlatego tez szukamy glowicy o wyzszej czestotliwosci. Pytanie moje dotyczy pecyzyjnie mozliwosci zabudowania mocniejszej glowicy, prosze mi zaproponowac alternatywną.


www.kimla.pl
Posty w temacie: 3

#6

Post napisał: www.kimla.pl » 15 gru 2010, 12:25

Prosze podać numer seryjny swojej maszyny.


kendy
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 477
Rejestracja: 02 lut 2008, 23:29
Lokalizacja: Wroclaw

#7

Post napisał: kendy » 26 sty 2011, 00:13

Wywolany do tablicy sie wypowiem :) Krawedzie czasami sa brzydkie poniewaz tnie sie ktorys raz z kolei po tej samej plycie MDF i naturalnym jest ze noz wpada we wczesniejsze 'slady' wciskajac w nie plyte uszczelkarska, przez co po wyjeciu uszczelek krawedz nie zawsze jest ladna.

Dlatego jesli chce sie miec super-hiper krawedzie to trzeba po prostu czesciej zmieniac plyte MDF. To chyba tansze niz nowa glowica :)

Przy okazji zapraszam do kontaktu - mamy swietne plyty firmowe jako zamienniki plyt Gambit i Polonit.

Co do glowicy - jest ok. Oczywiscie trzeba ja serwisowac co jakis czas bo czpien sie wyciera w tulei. Jednak serwis w wykonaniu Pana Piotra jest zawsze pierwsza klasa :)

Pozdrawiam

k.


Marek_mp
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2010, 21:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

#8

Post napisał: Marek_mp » 18 kwie 2011, 00:12

Mam pytanie do Kendy, czy możesz napisać jakiego typu i producenta noży używacie do głowicy oscylacyjnej w ploterze Kimli.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Plotery tnące”