Ploter i co dalej

Plotery tnące

Autor tematu
arczi1987
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 1
Posty: 22
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:05
Lokalizacja: Łęczna

Ploter i co dalej

#1

Post napisał: arczi1987 » 10 lut 2009, 22:48

Witam,jestem posiadaczem od niedawna plotera PCUT 630 i poszukuje jakiś grafik które mógł bym wykorzystać do wycinania,najbardziej zależy mi na takich nawiązujących do maszyn ,tj maszyn do gier,bilardów i innych skad moge takie wziąść ??



Tagi:


diodas1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2788
Rejestracja: 15 sty 2006, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

#2

Post napisał: diodas1 » 11 lut 2009, 00:52

Grafiki do wycinania , podobnie jak inne prace różnych twórców są na ogół obciążone prawami autorskimi. Jeżeli nawet gdzieś kupisz cały zestaw takich projektów to i tak nie ma pewności czy sprzedający dba o ten szczegół i jeżeli uruchomisz produkcję to możesz "beknąć". Dlatego najlepiej jest samodzielnie coś zaprojektować. Od samodzielnego projektowania chyba powinieneś zacząć a nie od stania się szczęśliwym posiadaczem... Chyba że jestem w błędzie. :wink: co pewnie wkrótce zostanie mi wytknięte i ku Twojej radości dostaniesz garść linków do zbiorów grafik free


nodnod
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 1
Posty: 88
Rejestracja: 26 mar 2008, 00:00
Lokalizacja: Wielkopolska

#3

Post napisał: nodnod » 11 lut 2009, 02:45

Jeżeli nie chcesz "beknąć" jak tu kolega wspomniał wcześniej i dostaniesz jakieś grafiki free to pozmieniaj kilka szczegółów (oczywiście zmiana nie polega na usunięciu jednej kreski) i nie będziesz miał już problemów z prawami autorskimi...
Przypomniała mi się teraz pewna historia z tym związana... Pewna firma X sprzedawała (lub jeszcze sprzedaje) przeróżne grafiki do grawerowania. Po jakimś czasie jak szukałem ornamentów greckich w internecie znalazłem stronę amerykańską właśnie m.in z grafikami tejże firmy :wink:


grafprint
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2009, 07:39
Lokalizacja: Polska

Re: Ploter i co dalej

#4

Post napisał: grafprint » 24 kwie 2009, 15:31

arczi1987 pisze:Witam,jestem posiadaczem od niedawna plotera PCUT 630 i poszukuje jakiś grafik które mógł bym wykorzystać do wycinania,najbardziej zależy mi na takich nawiązujących do maszyn ,tj maszyn do gier,bilardów i innych skad moge takie wziąść ??
Możemy chyba podjąć współpracę. Ja poszukuję na chwilę obecną (dopóki nie zakupię swojego plotera) osoby, która posiada ploter do cięcia w takturze litej, do 350g/m2. Małe wymiary, maks A4. Odezwij się na PW

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Plotery tnące”