Poszukuję Sinumerika 840d

Oprogramowanie symulacyjne

Autor tematu
Marecki93
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2016, 17:37
Lokalizacja: Lublin

Poszukuję Sinumerika 840d

#1

Post napisał: Marecki93 » 26 lip 2016, 17:42

Witam,
Tak jak w temacie poszukuję program Sinumerik 840d. Na stronie Siemensa nie mogę znaleźć. Są tam tylko Sinutrainy. Nie wiem czy dobrego programu szukam ale chodzi mi o wpisywanie współrzędnych inkrementalnych, absolutnych itp. Bo z tego co się orientuję Sinutrain służy już do programowania. Jeśli ktoś wie skąd pobrac program sinumerik 840d, byłbym niezmiernie wdzięczny.



Tagi:


turo5
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 68
Rejestracja: 10 wrz 2012, 17:08
Lokalizacja: okolice Czechowic

#2

Post napisał: turo5 » 26 lip 2016, 18:56

jeżeli chcesz wpisywać dane poza maszyną a tak zakładam z Twojego opisu to Sinutrain jest odpowiednim narzędziem poza maszyną i sinutrainem moze być problem chyba że z palca to jest kilka innych programów na forum, pozdrawiam


Arias2
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 566
Rejestracja: 29 lip 2007, 10:49
Lokalizacja: wieluń-eslov

#3

Post napisał: Arias2 » 09 sie 2016, 18:49

Siemens w odróżnieniu od Heidenhaina nie posiada takowego symulatora. Jest jedynie Ogólny symulator a to dlatego że każda wersja Siemensa jest w 90% podobna do każdej innej. Heidenhain to praktycznie każde oddzielne sterowanie, a symulator to w pełni funkcjonalne sterowanie tyle że ograniczona jest ilość linii do napisania do 100.
Tak że Sinutrain czy WinNC_SINUMERIK to symulator każdego siemensa czy innego opartego na kodzie ISO.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Oprogramowanie symulacyjne”