Coś na rocznicę ślubu

Tutaj prosze umieszczać rysunki, kody i inne prace, które można wykonać na maszynie CNC

Autor tematu
richoxx
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 2
Posty: 34
Rejestracja: 21 paź 2012, 11:39
Lokalizacja: małopolskie

Coś na rocznicę ślubu

#1

Post napisał: richoxx » 13 lis 2012, 20:11

Uruchomiłem moją pierwszą maszynkę teraz uczę sie obsługi (zapewnw nie raz będę prosił o pomoc) ale teraz mam inną prośbę otóż mam swoją rocznicę ślubu (prawie srebrną) i chciałbym zrobić żonie jakąś pamiątkę może ktoś posiada jakiś ciekawy motyw i by się podzielił, spróbawałbym zrobić :grin:




aros
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 1
Posty: 87
Rejestracja: 16 mar 2012, 13:09
Lokalizacja: banita

Re: Coś na rocznicę ślubu

#2

Post napisał: aros » 13 lis 2012, 21:34

richoxx pisze: mam swoją rocznicę ślubu (prawie srebrną) i chciałbym zrobić żonie jakąś pamiątkę ... spróbawałbym zrobić
może wibrator :oops:

Awatar użytkownika

Mat3ys
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1911
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:44
Lokalizacja: Toruń

Re: Coś na rocznicę ślubu

#3

Post napisał: Mat3ys » 13 lis 2012, 21:41

aros pisze:
richoxx pisze: mam swoją rocznicę ślubu (prawie srebrną) i chciałbym zrobić żonie jakąś pamiątkę ... spróbawałbym zrobić
może wibrator :oops:
Szkoda, że tacy puści ludzie muszą być między nami.


Autor tematu
richoxx
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 2
Posty: 34
Rejestracja: 21 paź 2012, 11:39
Lokalizacja: małopolskie

#4

Post napisał: richoxx » 13 lis 2012, 22:20

Niewiem cóż ja takiego napisałe,że proszę o jakiś fajny motyw do wygrawerowania, nie każdy jest od razu orłem,ja cnc traktuje jak zabawę i naukę czegoś nowego nie zamierzam robić na tym kasy więc jeżeli niema się zamiaru pomóc to proszę nic nie pisać.Serdecznie dziękuję myślałem że są tu bardziej przyjaźni ludzie :sad:


dance1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3094
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:42
Lokalizacja: G-G

#5

Post napisał: dance1 » 13 lis 2012, 22:26

fajnie że masz maszynkę tylko warto jeszcze napisać jaką ploter, grawer czy też inne cudo.
Ludzie robią od figur (niby w 3d) po grawery itd. Nic nie wiadomo czyli jakich propozycji oczekujesz?

Mat3ys kolega aros może i podał dosyć kontrowersyjną propozycję ale podał jakąś. Ty żeś się nawet tym pustakiem nie pokazał.

richoxx pisaliśmy w tym samym czasie, ja kiedyś na prośbę kolegi przerobiłem ich zdjęcie ślubne. Wszystko utrzymane w tym samym klimacie tylko twarze już dzisiejsze, grawer w kamieniu i wyszło super.
Żona jego stwierdziła że jak to widzi to się czuje jakby 2 razy ślub brała ;-)

Chyba serduszek, gołąbków i innych bzdetów na taką okazję proponować nie należy.
Znasz żonę najlepiej, przeszukaj net, grafiki, miliony tego.


kubus838
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2572
Rejestracja: 06 lip 2009, 14:52
Lokalizacja: Mszczonów

Re: Coś na rocznicę ślubu

#6

Post napisał: kubus838 » 13 lis 2012, 22:46

richoxx pisze:Uruchomiłem moją pierwszą maszynkę teraz uczę sie obsługi (zapewnw nie raz będę prosił o pomoc) ale teraz mam inną prośbę otóż mam swoją rocznicę ślubu (prawie srebrną) i chciałbym zrobić żonie jakąś pamiątkę może ktoś posiada jakiś ciekawy motyw i by się podzielił, spróbawałbym zrobić :grin:

Witam
Kolego napisz na pw. czego oczekujesz i jak to ma wygladać po obróbce. Jeżeli bedę wstanie to przygotuje to co chcesz. Oczywiście jeżeli chodzi o tzw. "zapłate" to mówie od razu - WYKONAM TO DLA CIEBIE ZA DARMO.

robert

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „DXF, NC, HPGL, itp”