Praca dla operatora giętarki w Gdyni

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
gigroup
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2012, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

#1

Post napisał: gigroup » 18 gru 2012, 12:54

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta – wiodącej na rynku europejskim firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy osób chętnych podjąć się pracy na stanowisku:

Operator giętarki
nr ref.: G/GDY/12

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

- doświadczenie w pracy związanej z obróbką oraz łączeniem (sklejaniem) tworzyw sztucznych
- doświadczenie w obsłudze giętarki
- umiejętność przygotowywania szablonów
- doświadczenie przy frezowaniu
- mile widziana znajomość obsługi maszyn CNC
- mile widziane doświadczenie przy pracy z maszynami do termoformowania
- znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
- dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- odpowiedzialność i rzetelność

Obowiązki:

- obróbka oraz łączenie (sklejanie) tworzyw sztucznych
- obsługa giętarki
- przygotowywanie szablonów
- obsługa frezarek

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 7:00 – 16:00)
- miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV, wraz z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości na adres e-mail: [email protected].

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: „ Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.