Pytanie dotyczące Frezarki Technologiss TS 7045B

Maszyny ze stali, aluminium, odlewów itp.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę

Autor tematu
-danio-
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 12
Rejestracja: 29 wrz 2012, 10:50
Lokalizacja: oleśnica

Pytanie dotyczące Frezarki Technologiss TS 7045B

#1

Post napisał: -danio- » 29 wrz 2012, 11:08

Na pocztaku chciałem się przywitać od jakiegoś czasu przeglądam wasze forum i w koncu postanowiłem się zarejestrować, więc witam :). Oczywiście mam sprawę, a mianowicie od jakiegos czasu noszę się z zamiarem zakupu frezarki w celu przerobienia jej na cnc (raczej zostanie to komuś zlecone) chodzi o sprzęt Chińskiej produkcji http://allegro.pl/wiertarka-frezarka-gw ... 22109.html miał ktoś może do czynienia z taka maszyną i mógłby coś na jej temat napisać? Frezarka będzie zmuszona do pracy w w satli oraz aluminium. Szukałem informacji na forum jednak mało co znalazłem (może zbyt słabo szukałem) za wszelkie odpowiedzi bardzo dziekuje i pozdrawiam Daniel :)



Tagi:


Maciek82
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2008, 04:12
Lokalizacja: Pietrzykowice

#2

Post napisał: Maciek82 » 20 lut 2013, 19:23

Podpinam sie pod pytanie - czy juz moze ktos mial stycznosc z tym wynalazkiem? planuje zakup frezarki glownie do wiercenia i gwintowania otworow nieprzelotowych w stali do m4 max - czy taki sprzet sie nada? ponoc jest opcja przy gwintowaniiu ze automatycznie zmienia obroty i wraca przy posuwie auto jednak dobrze by bylo gdyby to ktos z doswiadczenia potwierdzil lub zaprzeczyl.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Frezarka - konstrukcja metalowa”