Problem Wypalarka plazmowa cnc

Dyskusje na temat przecinarek plazmowych i gazowych sterowanych numerycznie.

Autor tematu
konstrukcje
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2016, 11:49
Lokalizacja: Kielce

Problem Wypalarka plazmowa cnc

#1

Post napisał: konstrukcje » 17 lut 2016, 12:00

Witam, mam problem z wypalarka cnc, jest w kiepskim stanie i poszukuje osoby z Kielc i okolic ktora podjeła by sie jej naprawy i modernizacji.
Nie dziala podnoszenie i opuszczanie palinika z guzikow tylko trzeba to robic recznie, mam sterownik do automatycznego zalączania palnika lecz nie jest podlaczony i teraz terz to trzeba robic recznie. Czy jest jakas osoba ktora by sie tego podjela?
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Tagi:


PPHU_MAXBUD
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2017, 17:47
Lokalizacja: Zakrzewo Słomy

#2

Post napisał: PPHU_MAXBUD » 19 sty 2017, 21:20

Witam Wszystkich

Jestem nowym użytkownikiem forum, potrzebuje pomocy w uruchomieniu plazmy cnc na sterowaniu BURNY 2.5. chciał bym zaznaczyć że próbował reanimować ten sprzęt mój kolega ale niestety ma bardzo małą wiedzę w tym temacie. potrzebna jest mi osoba która zaliczyła by wycieczkę w okolice Małkini Górnej- oczywiście odpłatnie i oceniła ten sprzęt czy w ogóle jest sens go reanimować lub dać sobie spokój i zdecydować się na zakup nowej maszyny. porostu zostałem oszukany przez sprzedającego że sprzęt jest w stu procentach sprawny i przyjedzie go uruchomi, jak najbardziej przyjechał ale nie udało się go uruchomić i od tego czasu brak kontaktu. osoby odważne i zainteresowane proszę o info na [email protected]
lub
tel. 601 32 29 73 będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam Pawel

Awatar użytkownika

cnccad
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3548
Rejestracja: 24 gru 2006, 11:54
Lokalizacja: już tylko Mysłowice
Kontakt:

Re: Problem Wypalarka plazmowa cnc

#3

Post napisał: cnccad » 20 sty 2017, 17:22

konstrukcje pisze:Witam, mam problem z wypalarka cnc, jest w kiepskim stanie i poszukuje osoby z Kielc i okolic ktora podjeła by sie jej naprawy i modernizacji.
Nie dziala podnoszenie i opuszczanie palinika z guzikow tylko trzeba to robic recznie, mam sterownik do automatycznego zalączania palnika lecz nie jest podlaczony i teraz terz to trzeba robic recznie. Czy jest jakas osoba ktora by sie tego podjela?
jakie jest pole pracy maszyny :?:
Pozdrawiam.

Każda praca ma swoją wartość a zaniżanie jej wartości jest brakiem szacunku do pieniędzy i samych siebie.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Przecinarka Plazmowa CNC, Gazowa”