Poszukuję FastCAM, FastNEST, FastPLOT - ver 5.9.1248


Autor tematu
almet
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2006, 13:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Poszukuję FastCAM, FastNEST, FastPLOT - ver 5.9.1248

#1

Post napisał: almet » 25 kwie 2012, 07:44

Witam,

Poszukuję FastCAM, FastNEST, FastPLOT - ver 5.9.1248. W wersji którą aktualnie posiadamy, czyli 5.9.189 (dostarczona jako OEM do plazmy ECKERTA) jest problem z monitorami panoramicznymi. Do tej pory mieliśmy LCD 4:3 i nie było problemu, ale kiedy ten padł kupiliśmy 16:9 i teraz proporcje wyświetlania w programach FastCAM są kopnięte. Przeczytałem na ich stronie, że dopiero od wersji 5.9.1248 naprawili ten problem. Zgłosiłem się bezpośrednio do producenta ale wciskają mi FastCAMa w wersji 7.xxx za grube tysiące $. ECKERT też nie pomógł i powiedział, że nie mają nowszych wersji niż ta którą dostaliśmy.
Czy ktoś posiada tą wersję FastCAMa? Zaznacznam, że mamy klucz pod LPT, licencję itp więc nie jest to zapytanie o pirata :)

P.S.
Rozdziałka w Windowsie jest ustawiona taka jak natywna monitora. :)


-------------------------
www.almet-gd.com - cęcie plazmowe

Tagi:


Bartu
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 14
Rejestracja: 05 wrz 2011, 15:43
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

#2

Post napisał: Bartu » 25 kwie 2012, 09:15

ECKERT już chyba od kilku lat nie sprzedaje FastCAMa, a FastCAM zmienił producenta "kluczy" do programu, i nie są zgodne zamiennie z nowymi kluczami. Tych starych kluczy, ani nic co z nimi związane nie produkują od chyba 2 lat, i tak samo nie ma wsparcia dla żadnych wersji 5.xx ze strony FastCAMa.

Ale bardzo dobrze wiedzieć w której wersji poprawili ten problem wyświetlania, bo do tej pory jeszcze o tym rozwiązaniu nie słyszałem, i monitory 16:9 zawsze były problemem.


sowka2
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2012, 10:44
Lokalizacja: Tuchola

#3

Post napisał: sowka2 » 04 maja 2012, 10:50

Posiadam taki program łącznie z kluczem USB. Proszę o kontakt mailowy [email protected]


satariel666
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 1
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2008, 21:19
Lokalizacja: Krotoszyce

#4

Post napisał: satariel666 » 07 maja 2012, 10:37

Bartu pisze:ECKERT już chyba od kilku lat nie sprzedaje FastCAMa, a FastCAM zmienił producenta "kluczy" do programu, i nie są zgodne zamiennie z nowymi kluczami. Tych starych kluczy, ani nic co z nimi związane nie produkują od chyba 2 lat, i tak samo nie ma wsparcia dla żadnych wersji 5.xx ze strony FastCAMa.

Ale bardzo dobrze wiedzieć w której wersji poprawili ten problem wyświetlania, bo do tej pory jeszcze o tym rozwiązaniu nie słyszałem, i monitory 16:9 zawsze były problemem.
Tak czasem czytam i czytam...Bartek dlaczego nie napiszesz sobie w profilu, ze pracujesz
w Eckercie i w dodatku jestes osoba odpowiedzalna za oprogramowanie?

Odkad z toba nie pracuje generalnie mnie to nie interesuje...tylko czasem trafie na
twoje posty jak przeglądam forum i mam wrażenie, ze oprocz polecenia sluzbowego do sprawdzania forum dostales rowniez polecenie robienia tego z pratyzanta.


Kuba.K
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2012, 10:55
Lokalizacja: Głogów

#5

Post napisał: Kuba.K » 07 maja 2012, 11:01

W folderze z programem odszukaj plik - setup.dat i otwórz go w notatniku. Dopisz tam następującą linię:
screen,xx,yy

Gdzie xx i yy to twoja rozdzielczość ekranu.
Dla przykładu ekran o rozdzielczości 1024x768 zapisz jako:

screen,1024,768

Plik następnie nadpisz

Powinno zadziałać. Pozdrawiam.


Autor tematu
almet
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2006, 13:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

#6

Post napisał: almet » 21 maja 2012, 14:05

Witam,

Juz próbowałem zmieniać setup.dat ale ustawienie "screen" działa tylko w tej nowszej wersji którą poszukuję. Na mojej nic nie zmienia.

Pozdrawiam
Michał
-------------------------
www.almet-gd.com - cęcie plazmowe

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne dyskusje na temat oprogramowania CAD/CAM”