Program do obróbki frontów MDF

Rozmowy dotyczące oprogramowania sterującego maszynami CNC i sterowników CNC obrabiarek numerycznych

Autor tematu
kamilloo
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2005, 19:41
Lokalizacja: ?Ăłd?

Program do obróbki frontów MDF

#1

Post napisał: kamilloo » 10 sty 2008, 15:40

Witam

Noszę się z zamiarem przebudowy centum do obróbki płyt MDF. Mam problem z doborem sterowania i software abym mógł dokonywac obróbki frontów meblowych. Szukałem na sieci jakiegoś sterowania i dedykowanego programu do drewna ale bez pomocy chyba nie dam rad.
Czy ktoś z was spotkał sie z czymś takim? W Polsce jest jakaś firma która może mi sprzedac program i sterowanie?



Tagi:

Awatar użytkownika

Piotr Rakowski
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2173
Rejestracja: 29 lip 2005, 15:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Post napisał: Piotr Rakowski » 11 sty 2008, 08:27

Niech kol. trochę poczeka. Kończymy oprogramowanie i sterownik na ARMie. Trochę, to znaczy 3-4 miesiące.
Maszyny i oprogramowanie CNC: eduCAD, STEP2CNC, LynxCUT, Styro3D, Tapper, cncCAD, Image2CAM, Turn3D, TERMCUT, LynxNEST (Nesting)


Jarosław B
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 204
Rejestracja: 08 sie 2006, 09:09
Lokalizacja: Kraków

#3

Post napisał: Jarosław B » 11 sty 2008, 08:58

Witam.Polecam ArtCama Pracuje z tym programem już od dawna.(płaskorzeżby . meble antyczne).A jeśli chodzi o fronty meblowe z MDF to nie jest to jakaś skomplikowana rzecz aby ten program sobie nie mógł z tym poradzić.Niestety jest tylko jeden problem -CENA ORGINAŁU.Ja używam wersji nazwijmy to demonstracyjnej i narazie problem jest rozwiązany.Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-01-11, 09:02 ]
Nadmieniam ze ten program jest dedykowany dla przemysłu jubilerskiego i stolarskiego .I co ważne , w necie można ściągnąć dużo gotowych projektów pod ten program (szczególnie z USA)


priv
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 67
Rejestracja: 14 sty 2005, 16:53
Lokalizacja: dolnoslaskie

#4

Post napisał: priv » 11 sty 2008, 09:22

Jaroslaw B- wyslalem zapytanie na pw.- :wink:
Krzysztof

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne Dyskusje na Temat Systemów Sterowania CNC”