 |
CNC FORUM
Amatorskie maszyny CNC
|
|
Jak zmienić w Mach3 kierunek posuwu ? |
| Autor |
Wiadomość |
KcPr
Czytelnik forum poziom 1

Dołączył: 13 Lip 2007 Posty: 8 Skąd: warszawa
|
Wysłany: 2008-06-18, 16:11 Jak zmienić w Mach3 kierunek posuwu ?
|
|
|
Czasem coś wycinam prosto z dxf'a i chciałbym zmienic kierunek posuwu na współbierzny. Oczywiście jeżeli importuje gotowe gkody nie ma problemu,zależy jak ustawiłem proces, natomiast impotrując dxf'a z acada nie znalazłem takiej opcji w machowym konwerterze.
Jak to zrobić ?
A moze nie ma tekiej mozliwosci ? |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| sponsorem forum jest www.akcesoria.cnc.info.pl |
Informacje na witrynie cnc.info.pl są podawane tylko w celach edukacyjnych oraz hobbystycznych. Jedynie użytkownik wysyłający wiadomość lub plik ponosi pełnoprawną odpowiedzialność za ich treść. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, cnc.info.pl może przekazać wszelkie informacje właściwym organom państwowym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych cnc.info.pl nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników firmom i osobom prywatnym. Hasła, adresy e-mail oraz numery IP są szyfrowane w bazie danych i jedynie administrator jest w stanie odczytać te informacje. Cnc.info.pl jest przeciwna łamaniu zabezpieczeń oraz łamaniu praw autorskich, jednak niektóre osoby nie przestrzegają naszego regulaminu. Jeżeli zobaczyłeś wiadomość lub plik, który twoim zdaniem jest nielegalny lub narusza twoje dobra osobiste, prosimy o natychmiastowy kontakt:
Administrator |
|
www.akcesoria.cnc.info.pl
• silniki krokowe • Łożyska liniowe • śruby trapezowe i kulowe
|