instrukcji obsługi po polsku do programu mach2 lub mach3

Dyskusje dotyczące najpopularniejszego programu sterującego maszynami CNC

Autor tematu
jaworeksnk
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2006, 12:52
Lokalizacja: sanok

#1

Post napisał: jaworeksnk » 30 lis 2006, 13:00

witam Jestem tutaj nowy dlatego może źle trafiłem ale kto "pyta" bez obrazy nie błądzi potrzebuję jakieś dokumentacji lu instrukcji obsługi po polsku do programu mach2 lub mach3 sądze że różnice między jednym a drugim nie będa zbyt wielkie jakby ktoś miał coś takiego to byłbym cały :lol: jakiś link czy cokolwiek
z góry dzieki pozdrawia wszystkich jaworeksnk



Tagi:


olo_3
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1249
Rejestracja: 31 sie 2004, 22:25
Lokalizacja: EU

#2

Post napisał: olo_3 » 03 gru 2006, 01:33

Ciężka sprawa z ta instrukcja póki co jest tylko to:

http://www.akcesoria.cnc.info.pl/mach2_konfig.htm
Zwątpienie jest oznaką, że podążasz w dobrym kierunku.


Autor tematu
jaworeksnk
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2006, 12:52
Lokalizacja: sanok

#3

Post napisał: jaworeksnk » 31 sty 2007, 11:34

olo_3, a co z tym waszym przetłumaczaniem wersji angielskiej i niemieckiej


olo_3
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1249
Rejestracja: 31 sie 2004, 22:25
Lokalizacja: EU

#4

Post napisał: olo_3 » 02 lut 2007, 00:33

no trzeba sobie uczciwie powiedzieć - upadło, a szkoda bo można by przetłumaczyć, często było tak ze się koledzy oferowali, a w późniejszym czasie pisali na pw ze o ich przerasta itd..... choć trzeba przyznać, iż niektórzy odwalili kawał dobrej roboty.

na całym sw jest tak, ze wszyscy maja darmowe wersje tłumaczenia macha 2 i 3 a my musimy płacić za program przetłumaczony w 50% i jeszcze z błędami - pewnie to jest oficjalny powód dla którego nie dają go do testowania- poza pazernością i jeszcze kilkoma innymi szczegółami.
Zwątpienie jest oznaką, że podążasz w dobrym kierunku.


oaza
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2012, 10:03
Lokalizacja: Polska

#5

Post napisał: oaza » 22 paź 2012, 10:30

Mam całą instrucję po polsku, pytania na: [email protected]


diodas1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2788
Rejestracja: 15 sty 2006, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

#6

Post napisał: diodas1 » 22 paź 2012, 13:50

oaza Na tym forum jest tak że jeżeli ktoś chce podzielić się ze społecznością jakimś swoim dobrem, pomysłem czy projektem to publikuje to w formie załącznika do postu. Jeżeli chce z tego zamiast bezcennej wdzięczności i uznania kolegów osiągnąć jakąś korzyść materialną to wstawia odpowiedni anons w dziale Giełda. Kiedy liczy na wyższy zysk to może próbować szczęścia w jakimś wydawnictwie albo nawiązuje kontakt z właścicielem strony. Z właścicielem strony może też porozmawiać kiedy załącznik jest cenny i warto go umieścić na stałe w jakiejś szufladce forum. Tu nie ma potrzeby czaić się i obawiać represji jakie są nagminne na przykład w Cafe Allegro gdzie wszelkie wymiany zdań na tematy handlowe są bezlitośnie tępione. Aktywność forum i tak jest korzystna dla finansów sponsora, mimo że członkostwo i prawie cała aktywność jego użytkowników jest darmowa. Niezależnie od statusu wszyscy tu gramy w jednej drużynie.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2012, 14:08 przez diodas1, łącznie zmieniany 1 raz.


oaza
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2012, 10:03
Lokalizacja: Polska

#7

Post napisał: oaza » 22 paź 2012, 13:59

A tego nie wiedziałam, przyjmijmy,że moja informacja jest nieaktualna, albo proszę przenieść ją w miejsce dla niej przeznaczone. Z drugiej stony, jeśli do tej pory każdy żałował na tłumacza...? ;)


diodas1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2788
Rejestracja: 15 sty 2006, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

#8

Post napisał: diodas1 » 22 paź 2012, 14:14

oaza pisze:A tego nie wiedziałam, przyjmijmy,że moja informacja jest nieaktualna, albo proszę przenieść ją w miejsce dla niej przeznaczone. Z drugiej stony, jeśli do tej pory każdy żałował na tłumacza...? ;)
Czy należy to zrozumieć że chcesz sprzedać tłumaczenie instrukcji w które zainwestowałeś z własnej kieszeni? Jeżeli tak to możesz w dziale Giełda https://www.cnc.info.pl/gielda-cnc-vf17.htm sam stworzyć nowy wątek i w nim napisać możliwie dokładnie co masz do sprzedania. Pamiętaj tylko że takie ogłoszenie musi zawierać cenę jaka Ciebie interesuje (wymóg regulaminu)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mach 2 / 3 / 4 (ArtSoft software)”