podręcznik solidworks


Autor tematu
Wirt
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 17
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:53
Lokalizacja: Oświęcim

podręcznik solidworks

#1

Post napisał: Wirt » 31 paź 2010, 22:15

Witam wszystkich
potrzebuje podręcznika do nauki solidworksa 2009/2010 niestety nigdzie nie natrafiłem na niego czy ktoś ma jakiś? i czy była by możliwość udostępnienia go??



Tagi:


Wojteo CK
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 163
Rejestracja: 04 gru 2009, 17:52
Lokalizacja: Kielce

#2

Post napisał: Wojteo CK » 01 lis 2010, 00:23

A robiłeś w ogóle coś w jakiejkolwiek wersji SW ?:) Bo jeśli tak to nie będziesz miał problemu z SW 2010 bo opiera się przecież na wcześniejszych wersjach a dodano klika nowych funkcji i zmieniono trochę wygląd :) A jeśli nie pracowałeś w ogóle w SW to polecam książkę Babiucha. Tyle że jest ona do wersji 2006, ale ja się a niej uczyłem absolutnych podstaw SW a teraz pracuję w SW 2010 i nie ma żadnych większych problemów :) Polecam też samouczka SW. Znajdziesz go klikając Pomoc/Samouczki SolidWorks... Poza tym sporo jest filmików na YT pokazujących podstawowe operacje itd. Ja np. nauczyłem się z nich jak robić gwinty.

Pozdrawiam.
Scientists dream about doing great things. Engineers do them.

James A. Michener

Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 7980
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

Re: podręcznik solidworks

#3

Post napisał: WZÓR » 01 lis 2010, 07:47

Wirt pisze:Witam wszystkich
potrzebuje podręcznika do nauki solidworksa 2009/2010 niestety nigdzie nie natrafiłem na niego czy ktoś ma jakiś? i czy była by możliwość udostępnienia go??
Mam co nie co w swojej bibliotece.
... w PDF-e też coś się znajdzie.
Napisz do mnie na PW.

Z powodu dużego zainteresowania chęci posiadania materiałów dydaktycznych (sądzę o tym po ilościach wiadomości na mojej skrzynce) dotyczących nauki w obsługiwaniu Solid Works 2010 polecam tę stronkę;

:arrow: http://www.cns.pl/Sklep/Podreczniki.aspx

p.s.
Swoją drogą - trochę za drogie te książki , ale ponoć wiedza .... kosztuje. :cool:
Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Solidworks”