Robofil 310 - brak odpowiedniej technologii

Dyskusje na temat innych obrabiarek i systemów sterowania stosowanych w maszynach przemysłowych

Autor tematu
William
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2008, 18:23
Lokalizacja: Poznań

Robofil 310 - brak odpowiedniej technologii

#1

Post napisał: William » 19 mar 2009, 12:33

Pozdrawiam i z góry dziękuje
Ostatnio zmieniony 14 lip 2009, 13:33 przez William, łącznie zmieniany 1 raz.



Tagi:


twist
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 3
Posty: 54
Rejestracja: 04 mar 2009, 17:12
Lokalizacja: lubelskie

#2

Post napisał: twist » 19 mar 2009, 21:03

Witam.
Technologię i system powinni ci dać na dyskietkach ,jak masz to z jednej z nich plik xs25a .e(englisch) skopiuj do maszyny jako xs25a.txt, i xs25a.tec jak xs 25a.tec .
Pozdrawiam jakby co to też gg:


Autor tematu
William
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2008, 18:23
Lokalizacja: Poznań

#3

Post napisał: William » 08 kwie 2009, 13:12

Dziekuje za odpowiedz.

Niestety posiadam "Robofil 300/310 Mark V 5D technologies Ver: MM 16" a ze zdjęć ktore mi wysłali wychodzi ze maja nowsza wersje numer 58. Faceta wywalili i nie ma kto przegrać :( moze ma ktos podobna technologie? choć na cud bym nie liczył.

Pytanie z innej beczki, poszukuje instrukcji po polsku lub angielsku odnosnie konserwacji itp. obróbka zwolniła mi z 1.4mm/min do 0.8mm/min,wszystkie 8 filtrow wymieniłem, kontakt mocy wyczyściłem i zmienilem strone wszystko przeczyściłem w górnej i dolnej głowicy, wymienilem nawet zywice a problem pozostał


twist
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 3
Posty: 54
Rejestracja: 04 mar 2009, 17:12
Lokalizacja: lubelskie

#4

Post napisał: twist » 08 kwie 2009, 13:28

czesc
z tego co piszesz to rozumiem ze nie masz dyskietek z technologiami i plikami które ci podałem no i systemem?
z tą obrubka to jesze co drazysz i jaka technologia jaki drut,głowice jak najblizej detalu i odpowiednie cisnienie wody(duze cisnienie na zgrubnej)
narazie


Autor tematu
William
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2008, 18:23
Lokalizacja: Poznań

#5

Post napisał: William » 08 kwie 2009, 17:10

Mam dyskietke ale wersja jest starsza niz ta używana w Danii. Drążę ząbki w drucie 1mm o łacznej grubosci 14mm. Obróbka pod wysokim cisnieniem odpada gdyz moze spowodowac uginanie sie drutu w przyrządzie. Technologia XS25a. problem w tym ze chodzilo z normalna predkoscia i nagle cos sie zmienilo. Dzieki Twist


twist
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 3
Posty: 54
Rejestracja: 04 mar 2009, 17:12
Lokalizacja: lubelskie

#6

Post napisał: twist » 09 kwie 2009, 10:26

witaj
tak bez przyczyny to ponoć nic sie nie dzieje,ale jak chcesz to przeslij mi na email lub gg rysunek co drazysz i jakim drutem jaka dokladnosc ,dobrze by bylo zebys jeszcze przeslal swój program (cmd,iso,tec) to popatrze o co biega ,moze cos zaradzimy,moze byla by mozliwosc nawet podjechania do ciebie no ale to narazie teoria
czesc


wr
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 15
Rejestracja: 15 paź 2008, 20:09
Lokalizacja: PL

#7

Post napisał: wr » 14 kwie 2009, 18:25

William pisze:Dziekuje za odpowiedz.

Niestety posiadam "Robofil 300/310 Mark V 5D technologies Ver: MM 16" a ze zdjęć ktore mi wysłali wychodzi ze maja nowsza wersje numer 58. Faceta wywalili i nie ma kto przegrać :( moze ma ktos podobna technologie? choć na cud bym nie liczył.

Pytanie z innej beczki, poszukuje instrukcji po polsku lub angielsku odnosnie konserwacji itp. obróbka zwolniła mi z 1.4mm/min do 0.8mm/min,wszystkie 8 filtrow wymieniłem, kontakt mocy wyczyściłem i zmienilem strone wszystko przeczyściłem w górnej i dolnej głowicy, wymienilem nawet zywice a problem pozostał
Cześć
Wyślij na PW adres to prześlę odpowiednie technologie. Pozdrowienia
wr

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Inne obrabiarki przemysłowe”