EPL2 - zmiana języka

Dyskusje na temat innych obrabiarek i systemów sterowania stosowanych w maszynach przemysłowych

Autor tematu
tschaya
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 101
Rejestracja: 10 sie 2004, 23:50
Lokalizacja: Grudzi?dz

EPL2 - zmiana języka

#1

Post napisał: tschaya » 27 kwie 2006, 18:00

Sterowanie EPL2 (od tokarki Gildemeister CT20) - kto mi powie jak zmienić język na angielski? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Poszukuje również instrukcji od sterowania i DTRek po polsku lub angielsku. Proszę o pomoc.

[ Dodano: 2006-07-22, 22:59 ]
Żeby zamknąć temat: w wersji EPL 2.0 można zmienić język na inny jedynie przeprogramowując pamięć. Wiem że jedna z firm w kraju świadczy takie uslugi w przystępnych cenach. Osobiscie nie skorzystałem - bo zmuszony okolicznościami (czas!) jakoś opanowałem to sterowanie w orginalnym języku (z pomocą insturkcji obsługi).
Natomiast dla posiadaczy wersji EPL2.2 mam dobrą wiadomość - wg. informacji które znalzałem na niemieckim forum - tam języki można sobie wybrać normalnie w menu (oczywiście bez polskiego).



Tagi:


MarcinIII
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2006, 07:26
Lokalizacja: Katowice

#2

Post napisał: MarcinIII » 04 wrz 2006, 08:48

Tłumaczeniem interfejsu znajduje sie firma "Sawim" Strzelce Opolskie


Anglik112
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2006, 15:38
Lokalizacja: Katowice

#3

Post napisał: Anglik112 » 24 wrz 2006, 16:15

Proszę o pomoc!
Mam automat tokarski gildemeister GAC 25L ze sterowaniem EPL2,nie moge sobie poradzic z pisaniem programówi ustawieniem narzedzi. Mam jeden program ale sa w nim bledy i maszyna zacina sie. Jezeli jest ktos w stanie mi pomoc tj. poprawic ten program lub napisac program na dany detal z rysunku to bede bardzo wdzieczny. Oczywiscie jezeli bedzie trzeba to zaplace. Ja pisze programy bez problemu na gildemeister ct40 ,sinumerik 8T ,fanuc o-mate. Z tym epl2 nie moge dac rady.


kefiros
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 14
Rejestracja: 01 lis 2006, 18:49
Lokalizacja: Brzeszcze

#4

Post napisał: kefiros » 01 lis 2006, 18:51

Anglik112, u nas w pracy mamy 3 tokarki ze sterowaniem EPL2 - podeślij ten program na mojego mail`a [email protected]. Mogę na niego rzucić okiem. :-)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Inne obrabiarki przemysłowe”