Poszukuje informacji na temat systemu mocowanie EROWA

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie
Awatar użytkownika

Autor tematu
cncmaniak
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 3
Posty: 62
Rejestracja: 17 wrz 2009, 13:51
Lokalizacja: wroclaw

Poszukuje informacji na temat systemu mocowanie EROWA

#1

Post napisał: cncmaniak » 17 wrz 2009, 13:55

Witam interesują mnie informacje na temat systemu mocowania firmy Erowa mam linka niestety ale tylko do informacji po nimiecku i po angielsku. Ma ktos moze jakies inne informacje po polsku na temat tego systemu mocowania. Tutaj link do strony niemiecko angielskiej
http://www.erowa.com/de/produkt-promoti ... ionen.html



Tagi:


wladca-swiata
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 349
Rejestracja: 08 lut 2007, 15:07
Lokalizacja: Łódź

#2

Post napisał: wladca-swiata » 17 wrz 2009, 16:59

Proponuję kontakt z Panem Boguckim. Zajmuje się sprzedażą Erowy w Polsce i jest z tych co raczej wiedzą co mówią :) http://www.bogucki.org/index.htm

Awatar użytkownika

Autor tematu
cncmaniak
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 3
Posty: 62
Rejestracja: 17 wrz 2009, 13:51
Lokalizacja: wroclaw

#3

Post napisał: cncmaniak » 27 wrz 2009, 13:22

Tak dokładniej to probóję dowiedzieć sie czegoś dokladnien na ten temat ponieważ interesuje mnie pisanie pracy dyplomowej na temat mocowań erowa i ich wykorzystania przy obróbce jakiś kilku detali. Dlatego też zbieram powoli wszystkie informacje na ten temat.

[ Dodano: 2009-09-27, 13:21 ]
a moze ktos posiada jeszcze informacje na temat konkurentyjnego systemu 3R delphin ? jest troche info na stronie www.system3r.com.pl Jednak moze w swoich zbiorach ktos rowniez posiada ciekawe informacje czekam na odpowiedz


mdg
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 700
Rejestracja: 16 gru 2008, 09:16
Lokalizacja: Dzierżoniów

#4

Post napisał: mdg » 28 wrz 2009, 08:29

A byłeś w siedzibie Erowy we Wrocku? (adres masz w książce tel. firma nazywa się "Erowa Technology Sp. z o.o."). Pracowałem kiedyś w narzędziowni i praktycznie wdrażałem ten system na warsztacie razem z moim kolegą, który jest teraz członkiem zarządu w tej firmie we Wrocku.
Pozdrawiam

Grzesiek
Samozwańczy programista CNC

Awatar użytkownika

Autor tematu
cncmaniak
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 3
Posty: 62
Rejestracja: 17 wrz 2009, 13:51
Lokalizacja: wroclaw

#5

Post napisał: cncmaniak » 28 wrz 2009, 19:39

mdg pisze:A byłeś w siedzibie Erowy we Wrocku? (adres masz w książce tel. firma nazywa się "Erowa Technology Sp. z o.o."). Pracowałem kiedyś w narzędziowni i praktycznie wdrażałem ten system na warsztacie razem z moim kolegą, który jest teraz członkiem zarządu w tej firmie we Wrocku.
Adres juz mam wybieram się tam w najbliższym czasie

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”