Pod podział działu giełda

Opinie, uwagi, propozycje czyli wszystko o tym forum
Awatar użytkownika

Autor tematu
fus23
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 336
Rejestracja: 11 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Elbląg

Pod podział działu giełda

#1

Post napisał: fus23 » 04 lut 2014, 19:33

Witam
Moim pomysłem jest podział działu giełda na kupie i sprzedam .
Myślę że łatwiej było by przeglądać ten dział , gdyby był taki podział .
Gdyż chcąc coś kupić - przejrzeć oferty kolegów co im zbywa nie trzeba by było wertować wszystkich postów z góry na dół .
Wyobrażam sobie to w ten sposób by wchodząc do działu giełda wybierało by się " kupię" lub " sprzedam " i tam dopiero ogłoszenia .
Teraźniejszy system jest w moim odczuciu mało przejrzysty .
Jeśli macie podobne odczucia można się dopisywać do tematu na " tak " lub " nie " oczywiście z małym komentarzem dlaczego tak lub dlaczego nie .
Pozdrawiam



Tagi:


kuba0strugala
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 16
Rejestracja: 06 cze 2014, 20:28
Lokalizacja: Rawicz

#2

Post napisał: kuba0strugala » 27 lip 2014, 11:49

Oczywiscie ze tak ale utwóz ankiete i wysli propozycje do moderatora
Buduje swoją pierwszą frezarkę CNC wiec przepraszam za głupie pytania!


dragon44
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 616
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:46
Lokalizacja: Lubsko

#3

Post napisał: dragon44 » 04 wrz 2014, 20:05

Nie będę zakładał nowego tematu, napiszę tutaj, bo problem dotyczy giełdy, a właściwie ostatnich zmian. Generalnie chodzi o to że mam 24 calowy monitor i siedzę jakiś metr od niego. Żeby dało się jakoś normalnie czytać forum, musze je troszeczkę powiększyć. Do tej pory nie było w żadnym dziale problemu, ale ostatnie zmiany mi się trochę nie podobają. Dlaczego? Nie będę tego opisywał, bo słowa tego nie odzwierciedlą. Zobaczcie i oceńcie sami ;)
Obrazek
Miałbym prośbę, żeby trochę zmienić ustawienie strony, konkretnie poszerzyć kolumne z tematami, bo jak widać na załączonym obrazku, przeglądanie giełdy przestało być komfortowe...

Pozdrawiam Bartek

Awatar użytkownika

spol
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 422
Rejestracja: 20 lut 2012, 21:13
Lokalizacja: Polska

#4

Post napisał: spol » 04 wrz 2014, 20:58

dragon44 pisze:Nie będę zakładał nowego tematu, napiszę tutaj, bo problem dotyczy giełdy, a właściwie ostatnich zmian. Generalnie chodzi o to że mam 24 calowy monitor i siedzę jakiś metr od niego. Żeby dało się jakoś normalnie czytać forum, musze je troszeczkę powiększyć. Do tej pory nie było w żadnym dziale problemu, ale ostatnie zmiany mi się trochę nie podobają. Dlaczego? Nie będę tego opisywał, bo słowa tego nie odzwierciedlą. Zobaczcie i oceńcie sami ;)

Miałbym prośbę, żeby trochę zmienić ustawienie strony, konkretnie poszerzyć kolumne z tematami, bo jak widać na załączonym obrazku, przeglądanie giełdy przestało być komfortowe...

Pozdrawiam Bartek

Widze ze nie tylko ja najpierw otwieram wszystkie możliwe nieprzeczytane a zachęcające do przeczytania tematy a dopiero później to ogarniam ;-)
Jak to sie nie da ?

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „www.cnc.info.pl”