Wtyk żeński do mokrego chińczyka 2,2kW

Rozmowy na temat układów elektronicznych sterowania obrabiarek CNC

Autor tematu
Klubbers
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 12
Rejestracja: 20 mar 2016, 10:44
Lokalizacja: Rybnik

Wtyk żeński do mokrego chińczyka 2,2kW

#1

Post napisał: Klubbers » 14 lut 2017, 21:29

Witam.
Zakupiłem ostatnio mokrego chińczyka, problem w tym, że jakiś geniusz zapakował wtyk razem z wrzecionem, co w drodze transportu spowodowało kompletne zniszczenie wtyczki. Potrzebuję na szybko namiary na wtyk 3-pin z nakrętką o średnicy 19 mm!!! Suwmiarka pokazuje 18,7 mm. Średnica torów to 2,5 mm.


Znalazłem taką na Aliexpress , ale ze względu na logistyke nie mogę jej kupić. Potrzebuję ten wtyk na już, dlatego proszę o pomoc.
Czy ktoś może ma jakąś na zbyciu, orientuje się gdzie można dostać, lub ewentualnie ma namiary na jakieś zamienniki.

Czytałem wcześniejsze tematy sprzed kilku lat i sprawdziłem strony typu tme i podobne. Czy próbował ktoś zamontować wtyk z nakrętką 18 lub 20 mm?

Może ktoś ma sprawdzony sposób na dorobienie samemu takiego wtyku?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam



Tagi:


atlc
Posty w temacie: 1

#2

Post napisał: atlc » 15 lut 2017, 00:57

To nie jest to?
http://arweld.net/633,wtyk-sterowniczy-3-pinowy.html

Jak masz u siebie w mieście sklep ze spawarkami Sherman, Magnum czy inny chińczyk, to mógłbyś sprawdzić czy wtyczka od uchwytu TIG z potencjometrem pasuje do tego wrzeciona.

Awatar użytkownika

zacharius
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2560
Rejestracja: 04 paź 2007, 01:32
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3

Post napisał: zacharius » 15 lut 2017, 06:36

miałem zaproponować złącze mikrofonowe 3 pinowe ale zmierzyłem swoje i są niestety 16ki
Nie otrzymasz koni wyścigowych krzyżując dwa osły


Autor tematu
Klubbers
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 12
Rejestracja: 20 mar 2016, 10:44
Lokalizacja: Rybnik

#4

Post napisał: Klubbers » 15 lut 2017, 07:09

Znalazłem też wczoraj wtyk mikrofonowy na allegro za 3 zł, bardzo podobny do tego z wrzeciona. Wysłałem zapytanie co do wymiarów, ale na razie bez odpowiedzi. Przypuszczam jednak że będzie to uniwersalny wtyk z nakrętką 16mm. Co do sklepu z tymi spawarkami to się rozejrze w okolicy. Dzięki wielkie.


UPDATE. Sprawa załatwiona. Udało się załatwić wtyczkę od dostawcy w ramach reklamacji

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Elektronika CNC”