Solid Edge ST5 zawiesza się


Autor tematu
bozowporzo
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2013, 16:15
Lokalizacja: Świecie

Solid Edge ST5 zawiesza się

#1

Post napisał: bozowporzo » 03 cze 2013, 16:17

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał podobny problem, otóż przy otwieraniu złożenia i później biblioteki części w momencie kliknięcia na daną cześć Solid Edge zawiesza się i ciągle kręci się kółko przy myszce, nie można nic kliknąć ani wyjść z programu. Komputer ma dobre parametry więc to nie to.Dzięki za odpowiedzi.



Tagi:


Fafal_83
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 52
Rejestracja: 04 mar 2013, 14:06
Lokalizacja: Polska

#2

Post napisał: Fafal_83 » 03 cze 2013, 19:50

Bo to już jest taki program. Pracuje nim na stacjonarce na której bez miauknięcia chodzą najnowsze gry a to cudo tylko chodzi i to raczej mało specjalnie. Pytanie jest takie czy masz odpowiednio wygenerowane części w standard parts przy użyciu narzędzia Standard Parts bo jeśli nie to być może włącza się uaktualnianie biblioteki i stąd ta zawiecha (zakładam tu że wiesza się tylko przy odpalaniu biblioteki) Jeśli ogólnie chodzi słabo to może warto pokombinować z parametrami wyświetlania, u mnie to pomogło bo wcześniej nie dawało się normalnie pracować. Napisz o osiągnięciach może znajdziesz jakaś opcję która i mi się przyda.


djpierug
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2014, 22:23
Lokalizacja: Chełm

#3

Post napisał: djpierug » 22 mar 2014, 22:33

Witam.
Mam podobny problem ze studencką wersją Solid Edge ST6 po kliknięciu na część w okienku z częściami Solid się wiesza i nic nie da się zrobić. Reszta otwartych programów działa poprawnie. Nie mam zainstalowanego żadnego Standard Parts. Nie ma również problemów z modelowaniem nowych części.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Solid Edge”